fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Програма мікромагістратури Information and Cybersecurity Management

03/ 02/ 2023
  SET University відкрили набір на програму мікромагістратури Information and Cybersecurity Management. Програма присвячена управлінню кібербезпекою компаній та розроблена разом з міжнародною асоціацією ISACA (Information Systems Audit and Control Association).  Протягом 9 тижнів студенти програми пройдуть шлях від основних кіберзагроз до впровадження системи захисту на стратегічному рівні в команді. На практиці вони навчаться аналізувати і прогнозувати ризики та будувати стратегію захисту даних компаній та користувачів на ринках України, США та Європи. Програма буде найбільш актуальною для власників та менеджерів компаній, представників інженерних та продуктових команд і всіх, хто прагне зробити кібербезпеку частиною бізнес-стратегії.  Старт програми: 6 березня  Дедлайн прийому заявок: 1 березня Формат: онлайн  Для спільноти ЕВА діє окрема знижка у 30% від повної вартості навчання. Також є можливість отримати одну з пʼяти стипендій, яка повністю покриє вартість навчання.  Дізнатися більше про програму та умови вступу: https://bit.ly/3XHsboW

SET University відкрили набір на програму мікромагістратури Information and Cybersecurity Management. Програма присвячена управлінню кібербезпекою компаній та розроблена разом з міжнародною асоціацією ISACA (Information Systems Audit and Control Association). 

Протягом 9 тижнів студенти програми пройдуть шлях від основних кіберзагроз до впровадження системи захисту на стратегічному рівні в команді. На практиці вони навчаться аналізувати і прогнозувати ризики та будувати стратегію захисту даних компаній та користувачів на ринках України, США та Європи. Програма буде найбільш актуальною для власників та менеджерів компаній, представників інженерних та продуктових команд і всіх, хто прагне зробити кібербезпеку частиною бізнес-стратегії. 

Старт програми: 6 березня 

Дедлайн прийому заявок: 1 березня

Формат: онлайн 

Для спільноти ЕВА діє окрема знижка у 30% від повної вартості навчання. Також є можливість отримати одну з пʼяти стипендій, яка повністю покриє вартість навчання. 

Дізнатися більше про програму та умови вступу: https://bit.ly/3XHsboW

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: