fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Прогноз рекордного врожаю тисне на ціну кукурудзи — аналітики G.R. Agro

10/ 12/ 2021
  Прогноз рекордного врожаю кукурудзи та невеликий попит тиснуть на ціни. Про це розповіли аналітики G.R. Agro Нагадаємо, експерти USDA прогнозують, що врожай кукурудзи в України у 2021/22 МР складе 40 млн т. Так, станом на 09 грудня, ціни попиту на українську кукурудзу CPT глибоководні порти зменшились до рівня $260-262/тонну, що на $7 менше проти минулої п’ятниці. Велика кількість пропозицій (український Мінсільгосп очікує рекордний збір врожаю у розмірі 40 млн. тонн) і невеликий попит тиснуть на ціни. За прогнозами аналітиків компанії логістичні проблеми, що спостерігаються на сьогоднішній день можуть призвести до затримання поставок у порти України, що обмежити цінові втрати у сегменті.

Прогноз рекордного врожаю кукурудзи та невеликий попит тиснуть на ціни. Про це розповіли аналітики G.R. Agro

Нагадаємо, експерти USDA прогнозують, що врожай кукурудзи в України у 2021/22 МР складе 40 млн т.

Так, станом на 09 грудня, ціни попиту на українську кукурудзу CPT глибоководні порти зменшились до рівня $260-262/тонну, що на $7 менше проти минулої п’ятниці. Велика кількість пропозицій (український Мінсільгосп очікує рекордний збір врожаю у розмірі 40 млн. тонн) і невеликий попит тиснуть на ціни.

За прогнозами аналітиків компанії логістичні проблеми, що спостерігаються на сьогоднішній день можуть призвести до затримання поставок у порти України, що обмежити цінові втрати у сегменті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: