fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Про використання електронних підписів в аудиторських звітах

23/ 06/ 2022
  У листі № 02-05/161 від 03.06.2022 Державної установи «ОСНАД» йдеться про те, що аудиторський звіт може бути складений в електронній формі з використанням електронних підписів. Зокрема, зазначається про відсутність обмежень у чинному законодавстві щодо складання аудиторського звіту в електронній формі. ТОВ «БДО» цілком підтримує цифровізацію аудиторських послуг і пропонує клієнтам використання зручних для них систем електронного документообігу, що дозволяє значно прискорити та спростити процес підписання та обміну документами. Така можливість є особливо актуальною за нинішніх складних обставин у нашій державі.  Окрім того, нам в BDO в Україні не байдужа доля нашої планети, а отже однією з наших ESG-цілей є скорочення паперового документообігу. Щороку на планеті зникає 10 млн гектарів лісів і лісонасаджень — це територія розміром із 12 Києвів. Тривожна статистика, чи не так? Але, на щастя, спільними зусиллями ми можемо на неї вплинути. Завдяки активному переходу на електронний документообіг у зв’язку з пандемією короновірусу, обєм паперу, що закуповувався в нашій компанії, значно скоротився протягом 2020-2022 років. А можливість використання електронних підписів у аудиторських звітах тільки поліпшить цю статистику. Також, BDO в Україні, як частина глобальної мережі BDO, зобов’язалася підтримати мету досягнення нульового рівня викидів парникових газів (Net Zero) до 2050 року або раніше, ставши частиною Альянсу постачальників фінансових послуг Net Zero. У контексті бізнесу ця мета означає досягнення стану, у якому діяльність у ланцюжку створення цінності організації не призводить до безпосереднього впливу на клімат. Ми в BDO вважаємо, що кожен з нас зобов’язаний сприяти захисту, збереженню та оновленню ресурсів нашої планети, щоб те, як ми живемо нині, не мало негативного впливу на майбутні покоління.

У листі № 02-05/161 від 03.06.2022 Державної установи «ОСНАД» йдеться про те, що аудиторський звіт може бути складений в електронній формі з використанням електронних підписів. Зокрема, зазначається про відсутність обмежень у чинному законодавстві щодо складання аудиторського звіту в електронній формі.

ТОВ «БДО» цілком підтримує цифровізацію аудиторських послуг і пропонує клієнтам використання зручних для них систем електронного документообігу, що дозволяє значно прискорити та спростити процес підписання та обміну документами. Така можливість є особливо актуальною за нинішніх складних обставин у нашій державі. 

Окрім того, нам в BDO в Україні не байдужа доля нашої планети, а отже однією з наших ESG-цілей є скорочення паперового документообігу. Щороку на планеті зникає 10 млн гектарів лісів і лісонасаджень — це територія розміром із 12 Києвів. Тривожна статистика, чи не так? Але, на щастя, спільними зусиллями ми можемо на неї вплинути. Завдяки активному переходу на електронний документообіг у зв’язку з пандемією короновірусу, об’єм паперу, що закуповувався в нашій компанії, значно скоротився протягом 2020-2022 років. А можливість використання електронних підписів у аудиторських звітах тільки поліпшить цю статистику.

Також, BDO в Україні, як частина глобальної мережі BDO, зобов’язалася підтримати мету досягнення нульового рівня викидів парникових газів (Net Zero) до 2050 року або раніше, ставши частиною Альянсу постачальників фінансових послуг Net ZeroУ контексті бізнесу ця мета означає досягнення стану, у якому діяльність у ланцюжку створення цінності організації не призводить до безпосереднього впливу на клімат.

Ми в BDO вважаємо, що кожен з нас зобов’язаний сприяти захисту, збереженню та оновленню ресурсів нашої планети, щоб те, як ми живемо нині, не мало негативного впливу на майбутні покоління.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: