fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Президента БДО в Україні Савченко Аллу призначено на посаду голови Європейської Бізнес Асоціації у Дніпрі

02/ 02/ 2021
  Днями на першій онлайн зустрічі Координаційної ради Асоціації (EBA) у Дніпрі, головою на 2021 рік одноголосно була обрана наша вельмишановна колега та наставниця — Президент компанії BDO в Україні Алла Іванівна Савченко. Члени Координаційної ради зазначають, що впевнені, сфера діяльності бізнесу Алли Савченко, її багаторічний досвід та ініціативність будуть і надалі впевнено сприяти розвитку Дніпровського офісу. Також зазначимо, що протягом зустрічі обговорювалися як стратегічні напрями розвитку офісу, так і найближчі плани діяльності, зокрема проблеми та питання, що турбують бізнес, особливо стосовно поточної ситуації з локдауном та адаптивним карантином у країні. Під час зустрічі були прийняті рішення про: проведення низки зустрічей з очільниками місцевих органів влади та служб; проведення розширених зустрічей Координаційної ради із залученням голів комітетів Дніпровського офісу, керівників регіональних компаній-членів офісу та інших актуальних зустрічей за запитом компаній. Більше, про компанію BDO в Україні можна дізнатися тут.

Днями на першій онлайн зустрічі Координаційної ради Асоціації (EBA) у Дніпрі, головою на 2021 рік одноголосно була обрана наша вельмишановна колега та наставниця — Президент компанії BDO в Україні Алла Іванівна Савченко.

Члени Координаційної ради зазначають, що впевнені, сфера діяльності бізнесу Алли Савченко, її багаторічний досвід та ініціативність будуть і надалі впевнено сприяти розвитку Дніпровського офісу.

Також зазначимо, що протягом зустрічі обговорювалися як стратегічні напрями розвитку офісу, так і найближчі плани діяльності, зокрема проблеми та питання, що турбують бізнес, особливо стосовно поточної ситуації з локдауном та адаптивним карантином у країні.

Під час зустрічі були прийняті рішення про:

  • проведення низки зустрічей з очільниками місцевих органів влади та служб;
  • проведення розширених зустрічей Координаційної ради із залученням голів комітетів Дніпровського офісу, керівників регіональних компаній-членів офісу та інших актуальних зустрічей за запитом компаній.

Більше, про компанію BDO в Україні можна дізнатися тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: