fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Презентація програм з підтримки фінансування проектів МСБ

22/ 04/ 2019
    Проект Unlimit Ukraine by EBA набирає обертів ✈️ Координатор проекту Unlimit Ukraine by EBA - Олена Еро виступила з презентацією проекту на довгоочікуваній події для всіх представників малого та середнього бізнесу- на Третій Фінансовій Ярмарці 2019. Урочисто відкривали ярмарку: Ернст Райхкль, Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні Хюг Мінгареллі, Посол Європейського Союзу, голова представництва ЄС в Україні Катерина Рожкова, Перший заступник Голови Національного Банку України Олег Стринжа, виконавчий директор НУФ На заході презентували результати програми з підтримки фінансування інвестиційних проектів МСБ, що фінансуються через Німецький банк розвитку КfW та ініціативи EU4Business. Була змога почути зворотній зв’язок від учасників програми НУФ з підтримки фінансування інвестиційних проектів МСБ. Також було презентавано програму «Підтримка ЄС для Сходу України, полегшення доступу до фінансування», що реалізується КfW через Німецько-Український фонд (НУФ). Наступною була панель з НУФ і представниками банків-партнерів про відновлення кредитування МСБ та церемонія підписання Угоди про фінансування реалізації проекту «Підтримка ЄС для Сходу України, полегшення доступу до фінансування» між KfW та НУФ. Говорили про внесок Німеччини в розвиток малого і середнього бізнесу в Україні, про роль органів місцевого самоврядування у підтримці та розвитку малих і середніх підприємств та співпрацю з НУФ. Останньою, завершуючою дискусійною панелю була презентація програм підтримки малого і середнього бізнесу в рамках ініціативи EU4Business, офісу SMEDO та Європейської Бізнес Асоціації.
01/

 

Проект Unlimit Ukraine by EBA набирає обертів ✈️ Координатор проекту Unlimit Ukraine by EBA – Олена Еро виступила з презентацією проекту на довгоочікуваній події для всіх представників малого та середнього бізнесу- на Третій Фінансовій Ярмарці 2019.

Урочисто відкривали ярмарку:

Ернст Райхкль, Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні

Хюг Мінгареллі, Посол Європейського Союзу, голова представництва ЄС в Україні

Катерина Рожкова, Перший заступник Голови Національного Банку України

Олег Стринжа, виконавчий директор НУФ

На заході презентували результати програми з підтримки фінансування інвестиційних проектів МСБ, що фінансуються через Німецький банк розвитку КfW та ініціативи EU4Business. Була змога почути зворотній зв’язок від учасників програми НУФ з підтримки фінансування інвестиційних проектів МСБ. Також було презентавано програму «Підтримка ЄС для Сходу України, полегшення доступу до фінансування», що реалізується КfW через Німецько-Український фонд (НУФ).

Наступною була панель з НУФ і представниками банків-партнерів про відновлення кредитування МСБ та церемонія підписання Угоди про фінансування реалізації проекту «Підтримка ЄС для Сходу України, полегшення доступу до фінансування» між KfW та НУФ. Говорили про внесок Німеччини в розвиток малого і середнього бізнесу в Україні, про роль органів місцевого самоврядування у підтримці та розвитку малих і середніх підприємств та співпрацю з НУФ.

Останньою, завершуючою дискусійною панелю була презентація програм підтримки малого і середнього бізнесу в рамках ініціативи EU4Business, офісу SMEDO та Європейської Бізнес Асоціації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: