fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Представники бізнесу, влади та ЄС обговорили перспективи підписання Угоди АСАА

11/ 05/ 2021
  28 квітня відбулась презентація результатів спільного дослідження «Угода ACAA між ЄС та Україною: чого очікувати». Після чого, за участі представників Делегації Європейського Союзу в Україні, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, експертів та представників бізнесу пройшла дискусія щодо перспектив підписання Угоди, секторів економіки на які вона буде поширюватись, тощо. З боку бізнесу в дискусії взяли участь як представники компаній імпортерів, так і експортерів обладнання, на яке, в першу чергу, буде поширюватися Угода АСАА про так званий «промисловий безвіз», взаємне визнання маркування та оцінки відповідності між Україною та ЄС. Представники Європейської Бізнес Асоціації в черговий раз наголосили, на важливості якнайшвидшого підписання Угоди та висловили сподівання, що всі перешкоди на цьому шляху буде зрештою подолано, що дозволить ще активніше розвивати двосторонню торгівлю між ЄС та Україною. З відеозаписом заходу можна ознайомитись за лінком. Коротку презентацію результатів дослідження можна знайти ТУТ. Повна версія дослідження «Угода ACAA між ЄС та Україною: чого очікувати» буде доступна дещо пізніше.  

28 квітня відбулась презентація результатів спільного дослідження «Угода ACAA між ЄС та Україною: чого очікувати». Після чого, за участі представників Делегації Європейського Союзу в Україні, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, експертів та представників бізнесу пройшла дискусія щодо перспектив підписання Угоди, секторів економіки на які вона буде поширюватись, тощо.

З боку бізнесу в дискусії взяли участь як представники компаній імпортерів, так і експортерів обладнання, на яке, в першу чергу, буде поширюватися Угода АСАА про так званий «промисловий безвіз», взаємне визнання маркування та оцінки відповідності між Україною та ЄС. Представники Європейської Бізнес Асоціації в черговий раз наголосили, на важливості якнайшвидшого підписання Угоди та висловили сподівання, що всі перешкоди на цьому шляху буде зрештою подолано, що дозволить ще активніше розвивати двосторонню торгівлю між ЄС та Україною.

З відеозаписом заходу можна ознайомитись за лінком.

Коротку презентацію результатів дослідження можна знайти ТУТ.

Повна версія дослідження «Угода ACAA між ЄС та Україною: чого очікувати» буде доступна дещо пізніше.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: