fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Представники BDO in Ukraine взяли участь у Міжнародному форумі для реконструкції та перезапуску країни

03/ 11/ 2023
  Всеукраїнська Асоціація об’єднаних територіальних громад спільно з Торгово-промисловою палатою Італії в Україні за підтримки Італійського союзу торгово-промислових палат організувала Міжнародний форум для реконструкції та перезапуску країни разом з європейською спільнотою та іншими іноземними державами. Захід проходив 24–26 жовтня в онлайн-форматі. Серед учасників були представники українських та італійських компаній, національних установ, італійських і міжнародних інвестиційних фондів. Головною темою Форуму було обговорення питань відбудови України. Програма форуму складалась з 7 галузевих панельних дискусій: Будівництво та інфраструктура Енергетика та довкілля Агропромисловість і продовольство Digital and Services Охорона здоров’я та соціальна допомога Волонтерство і соціальна допомога Інвестиції та фінансування Для українських та італійських компаній захід став відмінною нагодою зарекомендувати себе, обмінятись контактами, надати і отримати інформацію стосовно подальших можливих варіантів співпраці. Італійські партнери висловили готовність поділитися технологіями, досвідом і знаннями з питань відновлення України. Так само українська сторона вказала напрями, напрацювання і здобутки, якими готова ділитися навзаєм зі своїми іноземними партнерами. Під час форуму було приділено багато уваги питанню «зеленої» відбудови, враховуючи нюанс використання екологічних матеріалів у будівництві та відновлюваних джерел енергії. Також було наголошено на необхідності збереження історичної спадщини України під час процесу відбудови. Учасники форуму підкреслили, що україно-італійська співпраця принесе позитивний результат в економічній сфері як для України, так і для Італії. Ми також хочемо нагадати, що фахівці BDO в Україні постійно оновлюють Посібник для інвесторів, який містить важливу інформацію, що буде корисною для всіх, хто планує стати майбутнім інвестором і підтримати процес відновлення України.

Всеукраїнська Асоціація об’єднаних територіальних громад спільно з Торгово-промисловою палатою Італії в Україні за підтримки Італійського союзу торгово-промислових палат організувала Міжнародний форум для реконструкції та перезапуску країни разом з європейською спільнотою та іншими іноземними державами.

Захід проходив 24–26 жовтня в онлайн-форматі. Серед учасників були представники українських та італійських компаній, національних установ, італійських і міжнародних інвестиційних фондів. Головною темою Форуму було обговорення питань відбудови України.

Програма форуму складалась з 7 галузевих панельних дискусій:

  • Будівництво та інфраструктура
  • Енергетика та довкілля
  • Агропромисловість і продовольство
  • Digital and Services
  • Охорона здоров’я та соціальна допомога
  • Волонтерство і соціальна допомога
  • Інвестиції та фінансування

Для українських та італійських компаній захід став відмінною нагодою зарекомендувати себе, обмінятись контактами, надати і отримати інформацію стосовно подальших можливих варіантів співпраці. Італійські партнери висловили готовність поділитися технологіями, досвідом і знаннями з питань відновлення України. Так само українська сторона вказала напрями, напрацювання і здобутки, якими готова ділитися навзаєм зі своїми іноземними партнерами.

Під час форуму було приділено багато уваги питанню «зеленої» відбудови, враховуючи нюанс використання екологічних матеріалів у будівництві та відновлюваних джерел енергії. Також було наголошено на необхідності збереження історичної спадщини України під час процесу відбудови.

Учасники форуму підкреслили, що україно-італійська співпраця принесе позитивний результат в економічній сфері як для України, так і для Італії.

Ми також хочемо нагадати, що фахівці BDO в Україні постійно оновлюють Посібник для інвесторів, який містить важливу інформацію, що буде корисною для всіх, хто планує стати майбутнім інвестором і підтримати процес відновлення України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: