fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Правовий комітет Асоціації у Харкові

16/ 02/ 2021
  Відбулося засідання Правового комітету на тему: «Останні законодавчі зміни. Оренда і робота із заборгованістю в кризовий період». Спікерами виступили партнер ЮФ Sayenko Kharenko Сукманова Олена та старший юрист Бідах Анастасія. Почали зустріч з обговорення останніх законодавчих змін в земельній сфері: прийняття законопроєкту №0850 від 02.02.2021р. щодо правової долі земельної ділянки. Виділили нововведення та його проблематику: відмова орендодавців від розірвання договорів оренди, ухилення органів від прийняття рішень з оформлення прав на нових власників, відсутність чіткої процедури переходу прав, тощо. Також говорили про новий закон про «інвестнянь» №1116-IX, який набув чинності 13.02.2021р. Так, згідно з цим законом передбачається забезпечення інвестора суміжною інфраструктурою, надання податкових пільг, переважне право користування на землю з боку держави та інше. Стосовно діджиталізації трудової діяльності фахівець повідомила про введення електронного обігу трудової діяльності (наявність трудової книжки за бажанням) та виділення нових форм робот (дистанційна та надомна). Говорячи про орендні відносини, пані Бідах надала практичні поради щодо уникнення можливих ризиків: аналіз контрагента і обєкта, індивідуалізація обєкта оренди, прозорість і зрозумілість для сторін комерційних умов, чітке закріплення мети оренди і використання приміщення та багато іншого. Пані Сукманова підняла актуальну тему - робота з заборгованістю у кризовий період: наразі понад 2 мільйони українців знаходяться в реєстрі боржників. За рік їх кількість зросла на 18%. Задля уникнення потрапляння у неприємні ситуації, пов’язані з заборгованістю, спікер порекомендовала перш за все сегментувати портфель заборгованості, потім проводити аналіз договірної бази, досліджувати судову історію контрагента та пов’язаних осіб. Щиро вдячні нашим експертам за останні новини у законодавстві та практичні поради, усім присутнім – за активну участь. а компанії Telesens IT – за гостинність! Партнер локації

Відбулося засідання Правового комітету на тему: «Останні законодавчі зміни. Оренда і робота із заборгованістю в кризовий період».

Спікерами виступили партнер ЮФ Sayenko Kharenko Сукманова Олена та старший юрист Бідах Анастасія.

Почали зустріч з обговорення останніх законодавчих змін в земельній сфері: прийняття законопроєкту №0850 від 02.02.2021р. щодо правової долі земельної ділянки. Виділили нововведення та його проблематику: відмова орендодавців від розірвання договорів оренди, ухилення органів від прийняття рішень з оформлення прав на нових власників, відсутність чіткої процедури переходу прав, тощо.

Також говорили про новий закон про «інвестнянь» №1116-IX, який набув чинності 13.02.2021р. Так, згідно з цим законом передбачається забезпечення інвестора суміжною інфраструктурою, надання податкових пільг, переважне право користування на землю з боку держави та інше.

Стосовно діджиталізації трудової діяльності фахівець повідомила про введення електронного обігу трудової діяльності (наявність трудової книжки за бажанням) та виділення нових форм робот (дистанційна та надомна).

Говорячи про орендні відносини, пані Бідах надала практичні поради щодо уникнення можливих ризиків: аналіз контрагента і об’єкта, індивідуалізація об’єкта оренди, прозорість і зрозумілість для сторін комерційних умов, чітке закріплення мети оренди і використання приміщення та багато іншого.

Пані Сукманова підняла актуальну тему – робота з заборгованістю у кризовий період: наразі понад 2 мільйони українців знаходяться в реєстрі боржників. За рік їх кількість зросла на 18%. Задля уникнення потрапляння у неприємні ситуації, пов’язані з заборгованістю, спікер порекомендовала перш за все сегментувати портфель заборгованості, потім проводити аналіз договірної бази, досліджувати судову історію контрагента та пов’язаних осіб.

Щиро вдячні нашим експертам за останні новини у законодавстві та практичні поради, усім присутнім – за активну участь. а компанії Telesens IT – за гостинність!

Партнер локації

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: