fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Правовий Альянс відстояв інтереси клієнта у справі про накладення арешту

29/ 01/ 2018
  25 січня ц.р. Апеляційний суд. м. Києва своїм рішенням підтвердив правову позицію адвокатів практики кримінального права АО “Правовий Альянс”, які представляли інтереси клієнта у справі про накладення арешту на майно компанії. В результаті було скасовано арешт, накладений на грошові кошти на банківському рахунку в розмірі декількох мільйонів гривень, та видаткові операції. Скасована ухвала слідчого судді Печерського районного суду м. Києва за клопотанням Генеральної прокуратури України ґрунтувалась на декількох основних підставах. Перша із них - це необхідність збереження речових доказів, незважаючи на те, що безготівкові кошти не відповідають критеріям речових доказів згідно з ст. 98 КПК України. Друга - можливість конфіскації майна, хоча цей захід кримінально-правового характеру не може бути застосований до юридичної особи в межах кримінального провадження, що відбувалось. Таким чином, саме завдяки АО «Правовий Альянс» безпідставний арешт було знято, а компанія отримала змогу продовжувати свою діяльність. Представництво інтересів клієнта здійснював адвокат АО “Правовий Альянс” Ілля Костін

25 січня ц.р. Апеляційний суд. м. Києва своїм рішенням підтвердив правову позицію адвокатів практики кримінального права АО “Правовий Альянс”, які представляли інтереси клієнта у справі про накладення арешту на майно компанії.

В результаті було скасовано арешт, накладений на грошові кошти на банківському рахунку в розмірі декількох мільйонів гривень, та видаткові операції.

Скасована ухвала слідчого судді Печерського районного суду м. Києва за клопотанням Генеральної прокуратури України ґрунтувалась на декількох основних підставах. Перша із них – це необхідність збереження речових доказів, незважаючи на те, що безготівкові кошти не відповідають критеріям речових доказів згідно з ст. 98 КПК України. Друга – можливість конфіскації майна, хоча цей захід кримінально-правового характеру не може бути застосований до юридичної особи в межах кримінального провадження, що відбувалось.

Таким чином, саме завдяки АО «Правовий Альянс» безпідставний арешт було знято, а компанія отримала змогу продовжувати свою діяльність.

Представництво інтересів клієнта здійснював адвокат АО “Правовий Альянс” Ілля Костін

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: