fbpx

Правовий Альянс відстояв інтереси клієнта у справі про накладення арешту

29/ 01/ 2018

25 січня ц.р. Апеляційний суд. м. Києва своїм рішенням підтвердив правову позицію адвокатів практики кримінального права АО “Правовий Альянс”, які представляли інтереси клієнта у справі про накладення арешту на майно компанії.

В результаті було скасовано арешт, накладений на грошові кошти на банківському рахунку в розмірі декількох мільйонів гривень, та видаткові операції.

Скасована ухвала слідчого судді Печерського районного суду м. Києва за клопотанням Генеральної прокуратури України ґрунтувалась на декількох основних підставах. Перша із них – це необхідність збереження речових доказів, незважаючи на те, що безготівкові кошти не відповідають критеріям речових доказів згідно з ст. 98 КПК України. Друга – можливість конфіскації майна, хоча цей захід кримінально-правового характеру не може бути застосований до юридичної особи в межах кримінального провадження, що відбувалось.

Таким чином, саме завдяки АО «Правовий Альянс» безпідставний арешт було знято, а компанія отримала змогу продовжувати свою діяльність.

Представництво інтересів клієнта здійснював адвокат АО “Правовий Альянс” Ілля Костін

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: