fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Правовий Альянс – в числі кращих юридичних фірм за версією The Legal 500 EMEA

19/ 05/ 2018
  Опубліковані результати міжнародного рейтингового дослідження світового ринку юридичних послуг The Legal 500 в межах регіону Європа, Близький Схід і Африка (Europe, the Middle East, Africa - EMEA). За результатами дослідження Правовий Альянс був відзначений серед провідних юридичних фірм відразу в 5 номінаціях: конкурентне право, інтелектуальна власність, вирішення спорів, а також трудове і корпоративне право, що підтвердило його успіхи в супроводі зростаючої кількості кейсів в цих практиках. Зокрема, було відзначено, що компанія Правовий Альянс працює легко і ефективно, фокусуючись на охороні здоровя і фармацевтичній промисловості, надає якісний сервіс і своєчасний зворотний звязок, виділяється своєю високою діловою хваткою і відповідними рекомендаціями, а також, що його обирають провідні фармацевтичні компанії, серед яких Adamed, Berlin-Chemie, GlaxoSmithKline та інші. Юристи компанії отримали високу оцінку клієнтів. Відзначено високий професіоналізм і компетентність партнерів Дмитра Алешка та Олексія Бежевця в практиці комерційного, корпоративного права та M & A. Партнер Ілля Костін і радник Наталія Лавренова визнані як фахівці, які володіють високим рівнем знань в практиках вирішення спорів та інтелектуальної власності. Професійна майстерність Іллі Костіна також підтверджена в трудовому праві. Асоційований партнер Андрій Горбатенко, який надає професійні поради і повноцінну підтримку, отримав визнання в конкурентному праві, зокрема відзначено його участь в представленні інтересів GlaxoSmithKline в антимонопольному справі. Цього року, окрім визнання експертизи команди Правового Альянсу в сфері права інтелектуальної власності, видання відзначило наш прогрес в інших практиках, таких, як вирішення спорів, антимонопольне та корпоративне право. У 2017 році кількість проектів зросла в звязку з ростом кількості клієнтів і розширенням поставлених завдань, а також завдяки появі нових викликів у сфері медицини - коментує партнер ЮК Правовий Альянс Дмитро Алешко. Нагадаємо, що дослідження The Legal 500 базується на отриманні зворотного звязку безпосередньо від клієнтів юридичних фірм та інтервю з юристами, а також на матеріалах, отриманих від юридичних фірм. Довідник надає детальну і точну інформацію про юрфірми більш ніж з 100 країн світу з метою обєктивного відображення стану світового ринку юридичних послуг і визначення ключових експертів.

Опубліковані результати міжнародного рейтингового дослідження світового ринку юридичних послуг The Legal 500 в межах регіону Європа, Близький Схід і Африка (Europe, the Middle East, Africa – EMEA).

За результатами дослідження Правовий Альянс був відзначений серед провідних юридичних фірм відразу в 5 номінаціях: конкурентне право, інтелектуальна власність, вирішення спорів, а також трудове і корпоративне право, що підтвердило його успіхи в супроводі зростаючої кількості кейсів в цих практиках. Зокрема, було відзначено, що компанія “Правовий Альянс” працює “легко і ефективно”, фокусуючись на охороні здоров’я і фармацевтичній промисловості, надає “якісний сервіс і своєчасний зворотний зв’язок”, виділяється своєю “високою діловою хваткою і відповідними рекомендаціями”, а також, що його обирають провідні фармацевтичні компанії, серед яких Adamed, Berlin-Chemie, GlaxoSmithKline та інші.

Юристи компанії отримали високу оцінку клієнтів. Відзначено високий професіоналізм і компетентність партнерів Дмитра Алешка та Олексія Бежевця в практиці комерційного, корпоративного права та M & A. Партнер Ілля Костін і радник Наталія Лавренова визнані як фахівці, які володіють “високим рівнем знань” в практиках вирішення спорів та інтелектуальної власності. Професійна майстерність Іллі Костіна також підтверджена в трудовому праві. Асоційований партнер Андрій Горбатенко, який надає “професійні поради і повноцінну підтримку”, отримав визнання в конкурентному праві, зокрема відзначено його участь в представленні інтересів GlaxoSmithKline в антимонопольному справі.

“Цього року, окрім визнання експертизи команди Правового Альянсу в сфері права інтелектуальної власності, видання відзначило наш прогрес в інших практиках, таких, як вирішення спорів, антимонопольне та корпоративне право. У 2017 році кількість проектів зросла в зв’язку з ростом кількості клієнтів і розширенням поставлених завдань, а також завдяки появі нових викликів у сфері медицини “- коментує партнер ЮК” Правовий Альянс “Дмитро Алешко.

Нагадаємо, що дослідження The Legal 500 базується на отриманні зворотного зв’язку безпосередньо від клієнтів юридичних фірм та інтерв’ю з юристами, а також на матеріалах, отриманих від юридичних фірм. Довідник надає детальну і точну інформацію про юрфірми більш ніж з 100 країн світу з метою об’єктивного відображення стану світового ринку юридичних послуг і визначення ключових експертів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: