fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Правнича школа ЕВА-Asters у новому семестрі переходить в онлайн-формат

15/ 04/ 2020
  21 квітня 2020 року розпочнеться 14-ий семестр Програми з правового розвитку (Правничої школи) ЕВА-Астерс – унікальної безкоштовної освітньої платформи для українських юристів, що призначена для обміну досвідом та найкращими прикладами юридичної підтримки та захисту бізнесу. Всі лекції у новому семестрі відбуватимуться онлайн за допомогою платформи для відеоконференцій Microsoft Teams, а в учасників лекцій буде можливість приєднатися до дискусії та поставити запитання. У розкладі Правничої школи – 6 модулів щодо найбільш актуальних для українського бізнесу тем, таких як виклики і лайфхаки дистанційної роботи команди (лекцію прочитає керівник юридичного відділу, комплаєнс офіцер компанії Henkel Ольга Лукянова), а також дотримання вимог конкурентного законодавства у сфері електронної комерції (лектор: Олександр Вознюк, партнер Астерс). У програмі Школи запланована лекція Олександра Мілованова, юридичного директора компанії Coca-ColaHBC в Україні, Вірменії та Молдові, на тему паралельного імпорту в ЄС та Україні, а партнер Астерс Сергій Гребенюк та радник Орест Стасюк розкажуть про діяльність правоохоронної системи та безпеку бізнесу у нових реаліях. Радник Астерс Інеса Летич проведе лекцію про використання технічних засобів для контролю за працівниками, а радник Астерс Олеся Кривецькависвітлить тему лицьового маркування харчових продуктів. “Карантин внаслідок пандемії коронавірусу викликав вибухове зростання попиту на високоякісні освітні онлайн-програми, – зазначає Юлія Мельник, заступник директора з корпоративного розвитку Європейської Бізнес Асоціації. Програма з правового розвитку – спільний освітній проект ЕВА та Asters – завжди відповідала найвищим стандартам якості завдяки авторитетним лекторам та актуальному контенту, тож перехід Школи в онлайн-формат – це найбільш логічний крок у новій реальності, у якій ми перебуваємо. Розклад лекцій школи, а також реєстрація на заняття для співробітників компаній-учасниць ЕВА доступні за цим посиланням. * * * Європейська Бізнес Асоціація (ЕВА) є провідною організацією міжнародного бізнесу в Україні та обєднує понад 1.000 європейських, українських та міжнародних компаній. ЕВА була заснована у 1999 році як форум для обговорення та вирішення проблем, з якими стикаються представники бізнесу в Україні. Ця ініціатива бізнес спільноти в Україні була підтримана Європейською Комісією. Як неприбуткове обєднання юридичних осіб, Асоціація бачить свою ключову місію у представництві інтересів європейських та вітчизняних інвесторів в Україні. Кроки, спрямовані на поліпшення інвестиційного клімату, є основною місією Асоціації з моменту її заснування. Asters є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

21 квітня 2020 року розпочнеться 14-ий семестр Програми з правового розвитку (Правничої школи) ЕВА-Астерс – унікальної безкоштовної освітньої платформи для українських юристів, що призначена для обміну досвідом та найкращими прикладами юридичної підтримки та захисту бізнесу.

Всі лекції у новому семестрі відбуватимуться онлайн за допомогою платформи для відеоконференцій Microsoft Teams, а в учасників лекцій буде можливість приєднатися до дискусії та поставити запитання.

У розкладі Правничої школи – 6 модулів щодо найбільш актуальних для українського бізнесу тем, таких як виклики і лайфхаки дистанційної роботи команди (лекцію прочитає керівник юридичного відділу, комплаєнс офіцер компанії Henkel Ольга Лук’янова), а також дотримання вимог конкурентного законодавства у сфері електронної комерції (лектор: Олександр Вознюк, партнер Астерс). У програмі Школи запланована лекція Олександра Мілованова, юридичного директора компанії Coca-ColaHBC в Україні, Вірменії та Молдові, на тему паралельного імпорту в ЄС та Україні, а партнер Астерс Сергій Гребенюк та радник Орест Стасюк розкажуть про діяльність правоохоронної системи та безпеку бізнесу у нових реаліях. Радник Астерс Інеса Летич проведе лекцію про використання технічних засобів для контролю за працівниками, а радник Астерс Олеся Кривецькависвітлить тему “лицьового” маркування харчових продуктів.

“Карантин внаслідок пандемії коронавірусу викликав вибухове зростання попиту на високоякісні освітні онлайн-програми”, – зазначає Юлія Мельник, заступник директора з корпоративного розвитку Європейської Бізнес Асоціації. “Програма з правового розвитку – спільний освітній проект ЕВА та Asters – завжди відповідала найвищим стандартам якості завдяки авторитетним лекторам та актуальному контенту, тож перехід Школи в онлайн-формат – це найбільш логічний крок у новій реальності, у якій ми перебуваємо”.

Розклад лекцій школи, а також реєстрація на заняття для співробітників компаній-учасниць ЕВА доступні за цим посиланням.

* * *

Європейська Бізнес Асоціація (ЕВА) є провідною організацією міжнародного бізнесу в Україні та об’єднує понад 1.000 європейських, українських та міжнародних компаній. ЕВА була заснована у 1999 році як форум для обговорення та вирішення проблем, з якими стикаються представники бізнесу в Україні. Ця ініціатива бізнес спільноти в Україні була підтримана Європейською Комісією. Як неприбуткове об’єднання юридичних осіб, Асоціація бачить свою ключову місію у представництві інтересів європейських та вітчизняних інвесторів в Україні. Кроки, спрямовані на поліпшення інвестиційного клімату, є основною місією Асоціації з моменту її заснування.

Asters є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: