fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Правнича школа Асоціації в Одесі (заняття 2)

10/ 08/ 2017
  За останній період в Україні відбувся стрімкий розвиток корпоративних правовідносин. Корпоративне право є невід’ємним елементом корпоративної структури бізнесу, яка визначає правила та процедури прийняття рішень щодо діяльності підприємства, здійснення контролю, а також розподіл прав і обов’язків між органами підприємства та його учасниками стосовно управління ним. Практично на кожному етапі реалізації певних бізнес – проектів виникає необхідність розв’язання юридичних питань, починаючи від питань створення підприємства, планування його діяльності, завершуючи розв’язанням корпоративних конфліктів, розвитком структури бізнесу, реорганізацією чи ліквідацією підприємства. Саме це стало темою другого заняття Правничої школи Асоціації в Одесі. Спікер Аліна Лабунська, молодший юрист АО “Арцінгер” розповіла про структурування бізнесу, тонкощі ведення бізнесу поодинці і з партнером та механізми захисту в обох варіантах, а  також секрети убезпечення бізнесу від недобросовісних керівників. В свою чергу Андрій Селютін, керівник Школи, Голова Правничого комітету Асоціації в Одесі, Партнер та керівник Південноукраїнської філії АО “Арцінгер” відповів на запитання учасників, зокрема про відповідальність за не зміну  організаційно-правової форми, конвертацію боргу в статутний капітал тощо.

dav

За останній період в Україні відбувся стрімкий розвиток корпоративних правовідносин. Корпоративне право є невід’ємним елементом корпоративної структури бізнесу, яка визначає правила та процедури прийняття рішень щодо діяльності підприємства, здійснення контролю, а також розподіл прав і обов’язків між органами підприємства та його учасниками стосовно управління ним. Практично на кожному етапі реалізації певних бізнес – проектів виникає необхідність розв’язання юридичних питань, починаючи від питань створення підприємства, планування його діяльності, завершуючи розв’язанням корпоративних конфліктів, розвитком структури бізнесу, реорганізацією чи ліквідацією підприємства. Саме це стало темою другого заняття Правничої школи Асоціації в Одесі.

Спікер Аліна Лабунська, молодший юрист АО “Арцінгер” розповіла про структурування бізнесу, тонкощі ведення бізнесу поодинці і з партнером та механізми захисту в обох варіантах, а  також секрети убезпечення бізнесу від недобросовісних керівників. В свою чергу Андрій Селютін, керівник Школи, Голова Правничого комітету Асоціації в Одесі, Партнер та керівник Південноукраїнської філії АО “Арцінгер” відповів на запитання учасників, зокрема про відповідальність за не зміну  організаційно-правової форми, конвертацію боргу в статутний капітал тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: