fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Правнича школа Асоціації в Одесі з ADVISERS Law Company: “Подаємо претензію: покрокові інструкції, шаблони документів”

26/ 08/ 2021
  26 серпня 2021 року провели третє заняття Правничої школи Асоціації в Одесі з ADVISERS LAW COMPANY. Разом з Марією Бєлогуб, юридичним радником, адвокаткою, керівницею судової практики компанії розглянули тему претензій, а також зупинились детальніше на покроковій інструкції дій та можливих шаблонах документів. Зокрема, блок 1 був присвячений “м’якій” претензії та претензії як двом дієвим інструментам досудового врегулювання спорів.  У блоці 2 дізнались алгоритми дій зі складання та пред’явлення претензії.  А у блоці 3 поговорили про розрахунок суми претензії, приклади та судову практику. Так, необхідно зазначити, що при підготовці претензії юрист вже оцінює виграшність спору і суттєво скорочує тимчасові рамки подальшої підготовки позовної заяви до суду. Тож корисні поради експерта щодо подання претензій ми залишимо тут: Пам’ятайте про необов’язковість досудового врегулювання спору. Перевірте чи дійсно ви порушили право контрагента. Для цього виконайте підготовку як перед написанням претензії. Переконайтесь, що обставини, на які посилається заявник, не підпадають під виключення з відповідальності згідно з законом, договором. Встановіть чи має ваша компанія можливість задовольнити обґрунтовану претензію. Не переоцінюйте формальні недоліки претензії, якщо порушення має місце. Надайте відповідь у строк, залежно від стратегії захисту. Перевірте дотримання строку позовної давності. Самостійно здійсніть розрахунок суми претензії та порівняйте з тим, що надав заявник. До зустрічі на наступному занятті школи на тему “Страхування відповідальності: система управління ризиками”, що відбудеться 7 вересня 2021 року.  

26 серпня 2021 року провели третє заняття Правничої школи Асоціації в Одесі з ADVISERS LAW COMPANY. Разом з Марією Бєлогуб, юридичним радником, адвокаткою, керівницею судової практики компанії розглянули тему претензій, а також зупинились детальніше на покроковій інструкції дій та можливих шаблонах документів.

Зокрема, блок 1 був присвячений “м’якій” претензії та претензії як двом дієвим інструментам досудового врегулювання спорів.  У блоці 2 дізнались алгоритми дій зі складання та пред’явлення претензії.  А у блоці 3 поговорили про розрахунок суми претензії, приклади та судову практику.

Так, необхідно зазначити, що при підготовці претензії юрист вже оцінює виграшність спору і суттєво скорочує тимчасові рамки подальшої підготовки позовної заяви до суду. Тож корисні поради експерта щодо подання претензій ми залишимо тут:

  • Пам’ятайте про необов’язковість досудового врегулювання спору.
  • Перевірте чи дійсно ви порушили право контрагента. Для цього виконайте підготовку як перед написанням претензії.
  • Переконайтесь, що обставини, на які посилається заявник, не підпадають під виключення з відповідальності згідно з законом, договором.
  • Встановіть чи має ваша компанія можливість задовольнити обґрунтовану претензію.
  • Не переоцінюйте формальні недоліки претензії, якщо порушення має місце.
  • Надайте відповідь у строк, залежно від стратегії захисту.
  • Перевірте дотримання строку позовної давності.
  • Самостійно здійсніть розрахунок суми претензії та порівняйте з тим, що надав заявник.

До зустрічі на наступному занятті школи на тему “Страхування відповідальності: система управління ризиками”, що відбудеться 7 вересня 2021 року.  

Спікери

1 / 1
Марія Бєлогуб
Керівниця практики судових спорів ADVISERS Law Company, юридичний радник, адвокатка, співавторка та ведуча семінарів Advisers Legal school в галузі судового захисту
Марія Бєлогуб

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: