fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Практики банківського та фінансового права, корпоративного права/M&A Baker McKenzie посіли найвищі позиції в Chambers Global за 2021 рік

24/ 02/ 2021
  Київ, Україна, 24 лютого 2021 року — Практики Baker McKenzie банківського та фінансового права, корпоративного права/ M&A (злиттів та поглинань) у 2021 році увійшли до найвищої категорії (Band 1) авторитетного міжнародного видання Chambers Global. Протягом багатьох років поспіль ці практики підтверджують свої високі позиції в Chambers Global. В індивідуальному рейтингу, керуючий партнер київського офісу Сергій Чорний та партнер Вячеслав Якимчук визнані Провідними юристами (Band 1) в галузі банківського та фінансового права та корпоративного права/M&A відповідно. Партнер київського офісу Ольга Демянюк рекомендується виданням як Провідний юрист (Band 3) в галузі корпоративного права/M&A, а партнер лондонського офісу Рой Пірс (Roy Pearce) був включений до видання як Рекомендований закордонний експерт в галузі корпоративного права/M&A. Про Chambers Global Chambers Global – міжнародний довідник юридичних фірм, що видається з 1990 року і наразі оцінює як окремих юристів, так і юридичні фірми, у понад двохстах країнах світу. Видання Chambers Global, яке часто називають золотим стандартом, представляє унікальну інформацію та аналітику про міжнародний ринок юридичних послуг. Рейтинг формується за результатами всебічного незалежного дослідження організацій, окремих юристів та ринку в цілому та здійснюється досвідченою командою фахівців. Про Baker McKenzie Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000  наших працівників розуміти специфіку країни та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда пліч-о-пліч з надійними колегами і друзями, зміцнюючи впевненість наших клієнтів.

Київ, Україна, 24 лютого 2021 року — Практики Baker McKenzie банківського та фінансового права, корпоративного права/ M&A (злиттів та поглинань) у 2021 році увійшли до найвищої категорії (Band 1) авторитетного міжнародного видання Chambers Global. Протягом багатьох років поспіль ці практики підтверджують свої високі позиції в Chambers Global.

В індивідуальному рейтингу, керуючий партнер київського офісу Сергій Чорний та партнер Вячеслав Якимчук визнані Провідними юристами (Band 1) в галузі банківського та фінансового права та корпоративного права/M&A відповідно. Партнер київського офісу Ольга Дем’янюк рекомендується виданням як Провідний юрист (Band 3) в галузі корпоративного права/M&A, а партнер лондонського офісу Рой Пірс (Roy Pearce) був включений до видання як Рекомендований закордонний експерт в галузі корпоративного права/M&A.

Про Chambers Global

Chambers Global – міжнародний довідник юридичних фірм, що видається з 1990 року і наразі оцінює як окремих юристів, так і юридичні фірми, у понад двохстах країнах світу. Видання Chambers Global, яке часто називають “золотим стандартом”, представляє унікальну інформацію та аналітику про міжнародний ринок юридичних послуг. Рейтинг формується за результатами всебічного незалежного дослідження організацій, окремих юристів та ринку в цілому та здійснюється досвідченою командою фахівців.

Про Baker McKenzie

Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000  наших працівників розуміти специфіку країни та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда пліч-о-пліч з надійними колегами і друзями, зміцнюючи впевненість наших клієнтів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: