fbpx

Практикум Асоціації у Дніпрі: Life-Work Balance. Mindfulness підхід

30/ 01/ 2020
01/

 

Фото: Володимир Ніколаев

Гонитва за успіхом, ні хвилини слабкості та ніякого відпочинку – те, що зараз транслюється звідусіль. Але для досягнення того самого успіху необхідна здатність фокусування, свіжий та ясний розум, вміння усунення стресу.  

З практикою mindfulness, яка допомагає боротися зі стресом, фокусувати увагу, бути відкритим до нового та залишатись ефективним,учасників знайомила компаніяMindspot, єдиний в Україні майндфулнес-центр, центр розвитку навичок уваги та саморегуляціїі. 

🌱 Що ж таке майндфулнес? 
1.  Навмисно
2. Направляємо увагу 
3. На те, що відбувається в даний момент 
4. З рівносторонньої позиції – так пояснює Mindspot термін «усвідомленість». Тобто, бути тут і зараз, відчувати та проживати момент. Вміти жити без стресу. 

Ми говорили про баланс роботи та особистого життя, фокусування, багатозадачність, стрес та способи його подолання. Про вигорання на роботі і що з цим робити. 

А ви знаєтещо техніку майндфулнес вже активно використовують в бізнесіНаприклад, є компанії, в яких робоча нарада починається з медитації. 

І, звісно, практика. Спробували кілька технік медитації, працювали зі своїм диханням для усунення емоційного перевантаження. 

Для тих, хто був не знайомий з практикою майндфулнесце був чудовий інсайт. Для тих, хто вже «в темі» – прекрасна практика з професіоналами. 

Дякуємо партнерам: фото – Володимир Ніколаев, локація –Parle, провайдер –Mindspot

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: