fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Практика вирішення судових спорів Sayenko Kharenko вкотре визнана у найвищому ешелоні за версією Benchmark Litigation Europe 2022

25/ 10/ 2021
  Три роки поспіль Sayenko Kharenko входить до найвищого ешелону (Tier 1) у сфері вирішення судових спорів за версією авторитетного міжнародного рейтингу Benchmark Litigation Europe 2022. Рейтинг Benchmark Litigation був вперше опублікований у 2008 році для висвітлення практики вирішення судових спорів у Сполучених Штатах Америки та Канаді. З тих пір він розширив географію, включивши Азіатсько-Тихоокеанський регіон, Латинську Америку та Європу. Вже четвертий рік Benchmark Europe публікує рейтинг юридичних фірм та юристів, які лідирують на європейському ринку. «Як клієнти, ми надзвичайно задоволені швидкістю та рівнем послуг Sayenko Kharenko. Вони мають надзвичайну бізнес інтуїцію, а їхній значний досвід сприяв розробці практичних і найбільш оптимальних та виграшних для нас рішень», – коментують клієнти фірми. Клієнти також визначають Олексія Колтка за «професіоналізм, етику, глибину підходу, активність та зосередженість на проблемах клієнтів». Benchmark Litigation – спеціалізоване міжнародне дослідження серед провідних юридичних фірм та юристів у сфері вирішення спорів. Дослідження ґрунтується на результатах докладних інтерв’ю з юристами та їхніми клієнтами, а також аналізі найгучніших справ у кожній із юрисдикцій, портфоліо юридичних фірм та відгуків на ринку.

Три роки поспіль Sayenko Kharenko входить до найвищого ешелону (Tier 1) у сфері вирішення судових спорів за версією авторитетного міжнародного рейтингу Benchmark Litigation Europe 2022.

Рейтинг Benchmark Litigation був вперше опублікований у 2008 році для висвітлення практики вирішення судових спорів у Сполучених Штатах Америки та Канаді. З тих пір він розширив географію, включивши Азіатсько-Тихоокеанський регіон, Латинську Америку та Європу. Вже четвертий рік Benchmark Europe публікує рейтинг юридичних фірм та юристів, які лідирують на європейському ринку.

«Як клієнти, ми надзвичайно задоволені швидкістю та рівнем послуг Sayenko Kharenko. Вони мають надзвичайну бізнес інтуїцію, а їхній значний досвід сприяв розробці практичних і найбільш оптимальних та виграшних для нас рішень», – коментують клієнти фірми.

Клієнти також визначають Олексія Колтка за «професіоналізм, етику, глибину підходу, активність та зосередженість на проблемах клієнтів».

Benchmark Litigation – спеціалізоване міжнародне дослідження серед провідних юридичних фірм та юристів у сфері вирішення спорів. Дослідження ґрунтується на результатах докладних інтерв’ю з юристами та їхніми клієнтами, а також аналізі найгучніших справ у кожній із юрисдикцій, портфоліо юридичних фірм та відгуків на ринку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: