fbpx

Практика міжнародної торгівлі Baker McKenzie отримала найвище визнання в рейтингу довідника Legal 500 EMEA за 2020 рік

29/ 04/ 2020
  Київ, Україна, 28 квітня 2020 р. − Практика міжнародної торгівлі київського офісу Baker McKenzie отримала найвищу оцінку в рейтингу довідника Legal 500: Europe, Middle East and Africa (EMEA) за 2020 рік, де її було вперше визнано практикою найвищого рівня. Радник Ганна Штепа, керівник практики міжнародної торгівлі київського офісу фірми, названа партнером наступного покоління (Next Generation Partner), а юрист Надія Філозоп відзначена як перспективний юрист (Rising star) у цій галузі. Довідник Legal 500 EMEA рекомендує юристів практики міжнародної торгівлі київського офісу як «досвідчених фахівців у галузі антидемпінгового законодавства в Україні та повязаного з цим регулювання», відзначаючи, що «юристи глибоко розуміють специфіку світової економіки та торгівлі на міжнародній арені». Також видання відзначає компетентність юристів київського офісу, які, за словами клієнтів, «демонструють високий рівень професійності. Вони надають висококласні юридичні консультації та повну правову підтримку у визначених часових рамках». Коментуючи визнання, Ганна Штепа зазначила: «Я вдячна за високу оцінку досягнень нашої практики міжнародної торгівлі. У часи безпрецедентних змін у сфері міжнародної торгівлі, у нас є найкращі локальні та глобальні команди юристів, які вирішують складні завдання в багатьох юрисдикціях та допомагають клієнтам розвиватися та рости, незважаючи на нові виклики.» Про Legal 500 EMEA Довідник The Legal 500 EMEA 2020 містить актуальну, неупереджену та обєктивну оцінку провідних юридичних фірм та юристів у 88 юрисдикціях в регіоні. Дослідження ґрунтується на низці таких критеріїв, як обсяг роботи, проведеної юридичними фірмами за останні 12 місяців, загальний досвід та потенціал груп, галузі спеціалізації та супровідні послуги, та, особливо, відгуки клієнтів юридичних фірм. Про Baker McKenzie Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000  наших працівників розуміти специфіку країни та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда пліч-о-пліч з надійними колегами і друзями, зміцнюючи впевненість наших клієнтів. За більш докладною інформацією, просимо звертатися до: Лариси Сивак-Аніної Менеджера з маркетингу та зв’язків з громадськістю Baker McKenzie

Київ, Україна, 28 квітня 2020 р. − Практика міжнародної торгівлі київського офісу Baker McKenzie отримала найвищу оцінку в рейтингу довідника Legal 500: Europe, Middle East and Africa (EMEA) за 2020 рік, де її було вперше визнано практикою найвищого рівня.

Радник Ганна Штепа, керівник практики міжнародної торгівлі київського офісу фірми, названа партнером наступного покоління (Next Generation Partner), а юрист Надія Філозоп відзначена як перспективний юрист (Rising star) у цій галузі.

Довідник Legal 500 EMEA рекомендує юристів практики міжнародної торгівлі київського офісу як «досвідчених фахівців у галузі антидемпінгового законодавства в Україні та пов’язаного з цим регулювання», відзначаючи, що «юристи глибоко розуміють специфіку світової економіки та торгівлі на міжнародній арені».

Також видання відзначає компетентність юристів київського офісу, які, за словами клієнтів, «демонструють високий рівень професійності. Вони надають висококласні юридичні консультації та повну правову підтримку у визначених часових рамках».

Коментуючи визнання, Ганна Штепа зазначила: «Я вдячна за високу оцінку досягнень нашої практики міжнародної торгівлі. У часи безпрецедентних змін у сфері міжнародної торгівлі, у нас є найкращі локальні та глобальні команди юристів, які вирішують складні завдання в багатьох юрисдикціях та допомагають клієнтам розвиватися та рости, незважаючи на нові виклики.»

Про Legal 500 EMEA

Довідник The Legal 500 EMEA 2020 містить актуальну, неупереджену та об’єктивну оцінку провідних юридичних фірм та юристів у 88 юрисдикціях в регіоні. Дослідження ґрунтується на низці таких критеріїв, як обсяг роботи, проведеної юридичними фірмами за останні 12 місяців, загальний досвід та потенціал груп, галузі спеціалізації та супровідні послуги, та, особливо, відгуки клієнтів юридичних фірм.

Про Baker McKenzie

Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000  наших працівників розуміти специфіку країни та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда пліч-о-пліч з надійними колегами і друзями, зміцнюючи впевненість наших клієнтів.

За більш докладною інформацією, просимо звертатися до:

Лариси Сивак-Аніної

Менеджера з маркетингу та зв’язків з громадськістю Baker McKenzie

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: