fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Практика міжнародного арбітражу Sayenko Kharenko третій рік поспіль – серед провідних у світі згідно з рейтингом GAR 100

29/ 07/ 2021
  Новий рейтинг Global Arbitration Review в черговий раз підтвердив статус Sayenko Kharenko як однієї з найкращих юридичних фірм у світі в галузі міжнародного арбітражу. Цього року Sayenko Kharenko увійшла в рейтинг втретє поспіль. Рейтинг наводить слова клієнта, який працює з фірмою в арбітражній справі за регламентом ICC: йому «дуже комфортно» працювати з фірмою і він дуже задоволений її послугами. Видання також наводить слова іншого клієнта про те, що «команда Sayenko Kharenko дуже професійна і добре розбирається в деталях справи за регламентом ICC і її процесуальній історії, яка знаходилась на розгляді протягом трьох років. Володимира Яремка відзначають за його глибокі знання». Партнер Олександр Друг коментує: «Наша практика відмінно працювала протягом кількох років, і постійна присутність фірми в рейтингу GAR 100 – прекрасна ілюстрація найвищого професійного рівня кожного члена команди. Я радий прекрасним результатам і хотів би подякувати всім членам команди міжнародного арбітражу за їхню відданість до надання першокласних юридичних послуг».

Новий рейтинг Global Arbitration Review в черговий раз підтвердив статус Sayenko Kharenko як однієї з найкращих юридичних фірм у світі в галузі міжнародного арбітражу. Цього року Sayenko Kharenko увійшла в рейтинг втретє поспіль.

Рейтинг наводить слова клієнта, який працює з фірмою в арбітражній справі за регламентом ICC: йому «дуже комфортно» працювати з фірмою і він дуже задоволений її послугами. Видання також наводить слова іншого клієнта про те, що «команда Sayenko Kharenko дуже професійна і добре розбирається в деталях справи за регламентом ICC і її процесуальній історії, яка знаходилась на розгляді протягом трьох років. Володимира Яремка відзначають за його глибокі знання».

Партнер Олександр Друг коментує: «Наша практика відмінно працювала протягом кількох років, і постійна присутність фірми в рейтингу GAR 100 – прекрасна ілюстрація найвищого професійного рівня кожного члена команди. Я радий прекрасним результатам і хотів би подякувати всім членам команди міжнародного арбітражу за їхню відданість до надання першокласних юридичних послуг».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: