fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Практика Legal & Tax Nexia DK взяла участь у реалізації підготовки проєкту з будівництва індустріального парку «Формація Львів» (Сигнівка)

27/ 12/ 2023
  Практика Legal & Tax Nexia DK під керівництвом Христини Онищенко, взяла участь в якості юридичного радника у реалізації підготовки проєкту з будівництва індустріального парку «Формація Львів» (Сигнівка), надавала юридичні послуги, які включали ретельний аналіз документації та формування правових висновків і рекомендацій.  21 грудня 2023 року відбулося офіційне відкриття проєкту з будівництва індустріального парку «Формація Львів» (Сигнівка) у м. Львові. У відкритті взяв участь міський голова Львова Андрій Садовий, заступник міністра економіки України Володимир Кузьо, засновник Altera Group Дмитро Ковальчук, директор департаменту економічної політики ЛОВА Степан Куйбіда, координатор програм Посольства Великої Британії в Україні Світлана Яворська, команда управління інвестицій та проектів Львівської міської ради (Invest in Lviv) - Андрій Павлів та Олег Веклин, а також представники регіональної влади та бізнесу. У промисловій зоні Сигнівка у Львові буде побудовано сучасний та інноваційний центр виробництва світового зразка. Індустріальний парк Формація. Сигнівка — один із найбільших промислових проєктів Львова, який передбачає будівництво понад 150 тис. м² виробничих, складських та офісних приміщень на площі 30 га в промисловій зоні Сигнівка.  Христина Онищенко, керівник Legal & Tax Nexia DK, зазначила: Ми пишаємося успішною роботою нашої команди та можливістю брати участь у реалізації проєкту Формація Львів. Цей індустріальний парк обіцяє стати одним із найбільших інноваційних обєктів Львова, втілюючи сучасні технології та стандарти виробництва.  Для отримання консультацій та детальної інформації про юридичні послуги, звертайтеся до фахівців Nexia DK. Компанія завжди відкрита для співпраці та готова надати необхідну допомогу.  Інформація про компанію Nexia DK:  Nexia DK. Auditors and Consultants, група компаній, що є частиною провідної глобальної мережі незалежних аудиторських та консалтингових компаній - Nexia. Nexia є повноправним членом Форуму фірм (FoF), Міжнародної Федерації Бухгалтерів (IFAC) та займає 12-е місце серед міжнародних мереж згідно з рейтингом International Accounting Bulletin Survey 2022. Мережа Nexia налічує 608 офісів у понад 122 країн світу. В Україні група компаній Nexia DK заснована у 2003 році, і сьогодні займає провідні місця на українському ринку аудиту, права, оцінки, податкового та управлінського консалтингу. Офіси компанії розташовані у Львові та Києві. Об’єднуючи близько 90 фахівців у різних напрямках бізнесу Nexia DK вирішує найскладніші завдання та допомагає своїм клієнтам впевнено виходити на нові ринки. 

Практика Legal & Tax Nexia DK під керівництвом Христини Онищенко, взяла участь в якості юридичного радника у реалізації підготовки проєкту з будівництва індустріального парку «Формація Львів» (Сигнівка), надавала юридичні послуги, які включали ретельний аналіз документації та формування правових висновків і рекомендацій. 

21 грудня 2023 року відбулося офіційне відкриття проєкту з будівництва індустріального парку «Формація Львів» (Сигнівка) у м. Львові. У відкритті взяв участь міський голова Львова Андрій Садовий, заступник міністра економіки України Володимир Кузьо, засновник Altera Group Дмитро Ковальчук, директор департаменту економічної політики ЛОВА Степан Куйбіда, координатор програм Посольства Великої Британії в Україні Світлана Яворська, команда управління інвестицій та проектів Львівської міської ради (Invest in Lviv) – Андрій Павлів та Олег Веклин, а також представники регіональної влади та бізнесу. У промисловій зоні “Сигнівка” у Львові буде побудовано сучасний та інноваційний центр виробництва світового зразка. Індустріальний парк “Формація. Сигнівка” — один із найбільших промислових проєктів Львова, який передбачає будівництво понад 150 тис. м² виробничих, складських та офісних приміщень на площі 30 га в промисловій зоні “Сигнівка”. 

Христина Онищенко, керівник Legal & Tax Nexia DK, зазначила: “Ми пишаємося успішною роботою нашої команди та можливістю брати участь у реалізації проєкту “Формація Львів”. Цей індустріальний парк обіцяє стати одним із найбільших інноваційних об’єктів Львова, втілюючи сучасні технології та стандарти виробництва.” 

Для отримання консультацій та детальної інформації про юридичні послуги, звертайтеся до фахівців Nexia DK. Компанія завжди відкрита для співпраці та готова надати необхідну допомогу. 

Інформація про компанію Nexia DK: 

Nexia DK. Auditors and Consultants, група компаній, що є частиною провідної глобальної мережі незалежних аудиторських та консалтингових компаній – Nexia.

Nexia є повноправним членом Форуму фірм (FoF), Міжнародної Федерації Бухгалтерів (IFAC) та займає 12-е місце серед міжнародних мереж згідно з рейтингом International Accounting Bulletin Survey 2022. Мережа Nexia налічує 608 офісів у понад 122 країн світу.

В Україні група компаній Nexia DK заснована у 2003 році, і сьогодні займає провідні місця на українському ринку аудиту, права, оцінки, податкового та управлінського консалтингу. Офіси компанії розташовані у Львові та Києві. Об’єднуючи близько 90 фахівців у різних напрямках бізнесу Nexia DK вирішує найскладніші завдання та допомагає своїм клієнтам впевнено виходити на нові ринки. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: