fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Практика інтелектуальної власності Baker McKenzie в Україні відзначена виданням World Trademark Review 1000

08/ 02/ 2018
  Київ, Україна, 7 лютого 2018 року. В нещодавно опублікованому виданні World Trademark Review 1000 практика інтелектуальної власності Baker McKenzie в Україні посіла вищі щаблі в рейтингу у сфері захисту прав/судових спорів і у сфері реєстрації/стратегії знаків для товарів та послуг. Руслан Дробязко, партнер київського офісу Baker McKenzie, названий одним з кращих юристів у цій галузі в Україні.   WTR про нас:   Можливості Baker McKenzie безмежні. У фірмі працюють чудові юристи в галузі інтелектуальної власності, які показали високі результати як в питаннях реєстрації, так і захисту прав на знаки для товарів та послуг. Завдяки сучасній онлайн-платформі, яка надає клієнтам доступ в режимі реального часу до їхніх міжнародних портфелів знаків, та системі моніторингу, що охоплює процедури митного оформлення у 55 країнах, питання вирішуються оперативно і жодне з них не залишилося поза увагою. Нещодавно ця команда проявила себе у боротьбі з контрафакцією, надавши значну підтримку Columbia Sportswear. Очолює цю групу Руслан Дробязко; клієнти можуть не хвилюватися, знаючи, що він прийде на кожне судове засідання ретельно підготовленим. Він не лише неперевершений юрист у галузі охорони прав на знаки для товарів і послуг, але й дуже відкрита людина, що підтримує тісні зв’язки з колегами в інших офісах фірми. Про World Trademark Review 1000 Спеціалізований довідник WTR 1000, присвячений виключно практикам та юристам в галузі охорони прав на знаки для товарів і послуг, давно зарекомендував себе як авторитетний ресурс, до якого звертаються ті, кому потрібні юридичні послуги в сфері охорони прав на знаки для товарів і послуг світового рівня. При визначенні провідних фірм враховувалися такі чинники, як глибина знань, присутність на ринку та важливість завдань, для яких вони зазвичай залучаються, а також позитивні відгуки колег та рекомендації клієнтів. (www.worldtrademarkreview.com) Про юридичну фірму Baker McKenzie Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000 наших працівників розуміти специфіку місцевих ринків та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда, зміцнюючи довіру наших клієнтів. (www.bakermckenzie.com/ukraine)

Київ, Україна, 7 лютого 2018 року. В нещодавно опублікованому виданні World Trademark Review 1000 практика інтелектуальної власності Baker McKenzie в Україні посіла вищі щаблі в рейтингу у сфері захисту прав/судових спорів і у сфері реєстрації/стратегії знаків для товарів та послуг.

Руслан Дроб’язко, партнер київського офісу Baker McKenzie, названий одним з кращих юристів у цій галузі в Україні.
 
WTR про нас:
 
“Можливості Baker McKenzie безмежні. У фірмі працюють чудові юристи в галузі інтелектуальної власності, які показали високі результати як в питаннях реєстрації, так і захисту прав на знаки для товарів та послуг.” Завдяки сучасній онлайн-платформі, яка надає клієнтам доступ в режимі реального часу до їхніх міжнародних портфелів знаків, та системі моніторингу, що охоплює процедури митного оформлення у 55 країнах, питання вирішуються оперативно і жодне з них не залишилося поза увагою. Нещодавно ця команда проявила себе у боротьбі з контрафакцією, надавши значну підтримку Columbia Sportswear. Очолює цю групу Руслан Дроб’язко; клієнти можуть не хвилюватися, знаючи, що він прийде на кожне судове засідання ретельно підготовленим. “Він не лише неперевершений юрист у галузі охорони прав на знаки для товарів і послуг, але й дуже відкрита людина, що підтримує тісні зв’язки з колегами в інших офісах фірми”.


Про World Trademark Review 1000

Спеціалізований довідник WTR 1000, присвячений виключно практикам та юристам в галузі охорони прав на знаки для товарів і послуг, давно зарекомендував себе як авторитетний ресурс, до якого звертаються ті, кому потрібні юридичні послуги в сфері охорони прав на знаки для товарів і послуг світового рівня. При визначенні провідних фірм враховувалися такі чинники, як глибина знань, присутність на ринку та важливість завдань, для яких вони зазвичай залучаються, а також позитивні відгуки колег та рекомендації клієнтів.
(www.worldtrademarkreview.com)

Про юридичну фірму Baker McKenzie

Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000 наших працівників розуміти специфіку місцевих ринків та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда, зміцнюючи довіру наших клієнтів. (www.bakermckenzie.com/ukraine)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: