fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Практика інтелектуальної власності Baker McKenzie в Україні посіла найвищі позиції у рейтингу видання World Trademark Review 1000 за 2021 рік

19/ 02/ 2021
  Київ, Україна, 19 лютого 2021 року — практика інтелектуальної власності Baker McKenzie в Україні посіла найвищий щабель (Band 1) в рейтингу видання World Trademark Review 1000: The Worlds Leading Trademark Professionals за 2021 рік. Відповідно до дослідження, Baker McKenzie є однією з небагатьох міжнародних юридичних фірм, що займає міцні позиції в галузі охорони прав на знаки для товарів і послуг в Україні. Київський офіс Baker McKenzie надає комплексні юридичні послуги низці українських та міжнародних компаній. Клієнтів приваблюють широкі можливості практики у сфері боротьби з контрафакцією та захисту прав на доменні імена та вони часто звертаються до фірми, щоб захистити свої права у найбільш ефективний та інноваційний спосіб. Додатковою перевагою фірми є можливість користуватися сучасною електронною платформою, що забезпечує клієнтам постійний доступ до їхніх глобальних портфелів у режимі реального часу. В індивідуальному рейтингу Руслан Дроб’язко, партнер та голова практики інтелектуальної власності у київському офісі Baker McKenzie, відзначений як провідний юрист у цій галузі в Україні та названий видатним фахівцем з питань транзакцій в галузі інтелектуальної власності, боротьби з контрафакцією та примусової реалізації прав. Видання також включило радника Олексія Столяренка та юристку Мирославу Коваль-Лавок до переліку провідних фахівців галузі. Олексій представлений як уважний та ефективний фахівець, який є впевненим судовим адвокатом, на додаток до статусу зареєстрованого патентного повіреного в Україні. Мирослава відзначена як урівноважена менеджерка проектів, яка бездоганно вирішує будь-які питання, повязані зі знаками для товарів і послуг, і здатна навіть за складних обставин забезпечити досягнення бажаних результатів як під час вирішення конфліктів, так і у процесі здійснення транзакцій. Про Baker McKenzie Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000  наших працівників розуміти специфіку країни та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда пліч-о-пліч з надійними колегами і друзями, зміцнюючи впевненість наших клієнтів. 

Київ, Україна, 19 лютого 2021 року — практика інтелектуальної власності Baker McKenzie в Україні посіла найвищий щабель (Band 1) в рейтингу видання World Trademark Review 1000: The World’s Leading Trademark Professionals за 2021 рік.

Відповідно до дослідження, “Baker McKenzie є однією з небагатьох міжнародних юридичних фірм, що займає міцні позиції в галузі охорони прав на знаки для товарів і послуг в Україні. Київський офіс Baker McKenzie надає комплексні юридичні послуги низці українських та міжнародних компаній. Клієнтів приваблюють широкі можливості практики у сфері боротьби з контрафакцією та захисту прав на доменні імена та вони часто звертаються до фірми, щоб захистити свої права у найбільш ефективний та інноваційний спосіб. Додатковою перевагою фірми є можливість користуватися сучасною електронною платформою, що забезпечує клієнтам постійний доступ до їхніх глобальних портфелів у режимі реального часу.”

В індивідуальному рейтингу Руслан Дроб’язко, партнер та голова практики інтелектуальної власності у київському офісі Baker McKenzie, відзначений як провідний юрист у цій галузі в Україні та названий “видатним фахівцем з питань транзакцій в галузі інтелектуальної власності, боротьби з контрафакцією та примусової реалізації прав.”

Видання також включило радника Олексія Столяренка та юристку Мирославу Коваль-Лавок до переліку провідних фахівців галузі. Олексій представлений як “уважний та ефективний фахівець, який є впевненим судовим адвокатом, на додаток до статусу зареєстрованого патентного повіреного в Україні.” Мирослава відзначена як “урівноважена менеджерка проектів, яка бездоганно вирішує будь-які питання, пов’язані зі знаками для товарів і послуг, і здатна навіть за складних обставин забезпечити досягнення бажаних результатів як під час вирішення конфліктів, так і у процесі здійснення транзакцій”.

Про Baker McKenzie

Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000  наших працівників розуміти специфіку країни та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда пліч-о-пліч з надійними колегами і друзями, зміцнюючи впевненість наших клієнтів. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: