fbpx

Посильте команду: безкоштовні вакансії від hh.ua | grc

01/ 04/ 2020
  Зараз, як ніколи, важливо заручитись підтримкою сильної та ефективної команди. Вам потрібні спеціалісти, які своєю експертизою допоможуть справитись із теперішньою складною ситуацією та укріплять штат? Тоді розмістіть безкоштовні вакансії на hh.ua | grc. На нашому сайті діють спеціальні пропозиції, з якими кожна компанія може знайти потрібних спеціалістів, не витрачаючи на це зайві фінансові ресурси. Оберіть більш підходящу для вас опцію або скористайтесь обома: 5 безкоштовних вакансій на місяць; Необмежена кількість безкоштовних вакансій з дистанційною формою зайнятості (дана пропозиція діє до завершення дії загальнонаціонального карантину). Ми віримо, що заручившись підтримкою висококваліфікованих спеціалістів та маючи інструменти, які дозволяють без додаткових витрат вирішувати питання їх пошуку, ми можемо пережити «ідеальний шторм», який наразі панує. Ми з задоволенням проконсультуємо вас за телефоном +38 (044) 230 87 39

Зараз, як ніколи, важливо заручитись підтримкою сильної та ефективної команди. Вам потрібні спеціалісти, які своєю експертизою допоможуть справитись із теперішньою складною ситуацією та укріплять штат? Тоді розмістіть безкоштовні вакансії на hh.ua | grc.

На нашому сайті діють спеціальні пропозиції, з якими кожна компанія може знайти потрібних спеціалістів, не витрачаючи на це зайві фінансові ресурси. Оберіть більш підходящу для вас опцію або скористайтесь обома:

  • 5 безкоштовних вакансій на місяць;
  • Необмежена кількість безкоштовних вакансій з дистанційною формою зайнятості (дана пропозиція діє до завершення дії загальнонаціонального карантину).

Ми віримо, що заручившись підтримкою висококваліфікованих спеціалістів та маючи інструменти, які дозволяють без додаткових витрат вирішувати питання їх пошуку, ми можемо пережити «ідеальний шторм», який наразі панує.

Ми з задоволенням проконсультуємо вас за телефоном +38 (044) 230 87 39

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: