fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Поспішайте на Мадейру: SkyUp анонсує акцію на квитки в обидва кінці

20/ 09/ 2021
  Мадейра — один з тих напрямків, що цікаві в будь-яку пору року. Відправитись туди тепер ще простіше — з 20 по 26 вересня 2021 р. SkyUp Airlines анонсує спеціальну пропозицію на квитки в обидва кінці: Акційна пропозиція діє на рейси з 22 вересня 2021 р. по 26 березня 2022 р., однак не на всі дати вильоту. Кількість квитків за спеціальною ціною на кожному рейсі обмежена. Географічне розташування та особливості ландшафту роблять Мадейру чудовим місцем для відпустки цілорічно. Температура повітря навіть взимку тут близько 18—20°C , а поєднання гірської місцевості, океану й унікальної локальної культури дозволяють всім знайти щось цікаве для себе. Умови в’їзду на острови архіпелагу Мадейра Напередодні вильоту всі пасажири мають заповнити онлайн форму на платформі www.madeirasafe.com Для перетину кордону необхідно: мати сертифікат про негативний ПЛР-тест, оформлений в авторизованому медичному закладі відповідно до вимог ЄС. Якщо такого немає, то необхідно пройти повторне тестування (виключення для дітей до 11 років, за умови відсутності у них ознак хвороби). АБО мати сертифікат про повний курс вакцинації від коронавірусу згідно з рекомендаціями ЄС/ВООЗ (перелік допустимих вакцин розміщено на спеціальному порталі https://www.madeira.gov.pt/Covid19/DecisoesExcecionaisCovid19). АБО надати документ про одужання від коронавірусу за період не більший ніж 180 днів до прибуття на Мадейру. Для уникнення непорозумінь радимо перевіряти актуальні правила в’їзду на Інтерактивній мапі Міністерства закордонних справ України. Подорожуйте безпечно й відкривайте світ разом зі SkyUp. _____________ * Ціна актуальна на момент публікації. Сплачується у національній валюті за курсом НБУ на день придбання

Мадейра — один з тих напрямків, що цікаві в будь-яку пору року. Відправитись туди тепер ще простіше — з 20 по 26 вересня 2021 р. SkyUp Airlines анонсує спеціальну пропозицію на квитки в обидва кінці:

Акційна пропозиція діє на рейси з 22 вересня 2021 р. по 26 березня 2022 р., однак не на всі дати вильоту. Кількість квитків за спеціальною ціною на кожному рейсі обмежена.

Географічне розташування та особливості ландшафту роблять Мадейру чудовим місцем для відпустки цілорічно. Температура повітря навіть взимку тут близько 18—20°C , а поєднання гірської місцевості, океану й унікальної локальної культури дозволяють всім знайти щось цікаве для себе.

Умови в’їзду на острови архіпелагу Мадейра

Напередодні вильоту всі пасажири мають заповнити онлайн форму на платформі www.madeirasafe.com

Для перетину кордону необхідно:

  • мати сертифікат про негативний ПЛР-тест, оформлений в авторизованому медичному закладі відповідно до вимог ЄС. Якщо такого немає, то необхідно пройти повторне тестування (виключення для дітей до 11 років, за умови відсутності у них ознак хвороби).
  • АБО мати сертифікат про повний курс вакцинації від коронавірусу згідно з рекомендаціями ЄС/ВООЗ (перелік допустимих вакцин розміщено на спеціальному порталі https://www.madeira.gov.pt/Covid19/DecisoesExcecionaisCovid19).
  • АБО надати документ про одужання від коронавірусу за період не більший ніж 180 днів до прибуття на Мадейру.

Для уникнення непорозумінь радимо перевіряти актуальні правила в’їзду на Інтерактивній мапі Міністерства закордонних справ України. Подорожуйте безпечно й відкривайте світ разом зі SkyUp.

_____________

* Ціна актуальна на момент публікації. Сплачується у національній валюті за курсом НБУ на день придбання

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: