fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Порядок реалізації експериментального проекту впровадження е-ТТН затверджено

07/ 08/ 2020
  EDI-провайдер EDIN повідомляє, що Міністерство інфраструктури України затвердило Порядку реалізації експериментального проекту щодо впровадження електронного документообігу електронної товарно-транспортної накладної. “Цей Порядок встановлює процедуру впровадження та умови функціонування електронного документообігу і реєстрації товарно-транспортної накладної в електронній формі в системі електронного документообігу е-ТТН та регулює відносини, що виникають під час реалізації експериментального проекту” - вказано в Наказі. Документ містить: Загальні положення Приєднання до експериментального проекту Права та обов’язки оператора Провайдера та адміністратора Системи Загальні характеристики Систем Порядок реєстрації та обміну е-ТТН в Системі Внесення змін/уточнень у реквізити е-ТТН Скасування е-ТТН Режим роботи Системи Вимоги до захисту інформації та зберігання документів, відомостей і інформації. Розпочати обмін електронними ТТН можливо разом з EDIN, залишивши заявку на сайті.

EDI-провайдер EDIN повідомляє, що Міністерство інфраструктури України затвердило Порядку реалізації експериментального проекту щодо впровадження електронного документообігу електронної товарно-транспортної накладної.

“Цей Порядок встановлює процедуру впровадження та умови функціонування електронного документообігу і реєстрації товарно-транспортної накладної в електронній формі в системі електронного документообігу е-ТТН та регулює відносини, що виникають під час реалізації експериментального проекту” – вказано в Наказі.

Документ містить:

  • Загальні положення
  • Приєднання до експериментального проекту
  • Права та обов’язки оператора Провайдера та адміністратора Системи
  • Загальні характеристики Систем
  • Порядок реєстрації та обміну е-ТТН в Системі
  • Внесення змін/уточнень у реквізити е-ТТН
  • Скасування е-ТТН
  • Режим роботи Системи
  • Вимоги до захисту інформації та зберігання документів, відомостей і інформації.

Розпочати обмін електронними ТТН можливо разом з EDIN, залишивши заявку на сайті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: