fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Порушено кримінальне провадження щодо посадовців Росавіації та групи «Волга-Днепр» (РФ) за підробку сертифікатів льотної придатності літаків «Руслан»

18/ 07/ 2018
  17 липня 2018 р. Національною поліцією України внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України, по факту зловживання службовим становищем та підробки документів при продовженні льотної придатності літаків Ан-124-100 «Руслан» службовими особами Федерального Агентства повітряного транспорту Російської Федерації (Росавіація) та німецької компанії AMTES GmbH, що входить в групу компаній «Волга-Днепр» (Росія). Про це повідомили в прес-службі відомої юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», що захищає інтереси держпідприємства «Антонов». Правоохоронні органи за заявою ДП «Антонов» як утримувача Сертифіката типу літака розслідують факт сертифікації Росавіацією компанії AMTES GmbH в якості розробника модифікації літака Ан-124-100 та видачу на підставі підроблених документів Додаткового Сертифікату типу на зміну типової конструкції «Підтримка льотної придатності в частині підтвердження ресурсу і строку служби». В результаті незаконних дій Росавіації та AMTES GmbH літакам Ан-124-100, експлуатантом яких є Авіакомпанія «Волга-Днепр» (РФ), було продовжено льотну придатність, що ставить під загрозу безпечну експлуатацію даних літаків. «ДП «Антонов» є відповідальним за збереження конструктивної цілісності типової конструкції всього наявного парку літаків «АН» протягом всього строку їх експлуатації, – зазначив Роман Марченко, старший партнер юрфірми «Ілляшев та Партнери». – На держпідприємстві впевнені, що жодна компанія у світі, крім «Антонова», не має належного досвіду підтримання льотної придатності літака такого класу в умовах інтенсивної експлуатації протягом тривалого часу. Ми сподіваємося, що всі причетні до продовження ресурсів «Русланів» в обхід «Антонова» будуть вже на протязі найближчого часу притягнені до кримінальної відповідальності та оголошені у розшук за лінією Інтерполу». Підозрюваним загрожує позбавлення волі на строк до шести років.

17 липня 2018 р. Національною поліцією України внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України, по факту зловживання службовим становищем та підробки документів при продовженні льотної придатності літаків Ан-124-100 «Руслан» службовими особами Федерального Агентства повітряного транспорту Російської Федерації (Росавіація) та німецької компанії AMTES GmbH, що входить в групу компаній «Волга-Днепр» (Росія). Про це повідомили в прес-службі відомої юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», що захищає інтереси держпідприємства «Антонов».

Правоохоронні органи за заявою ДП «Антонов» як утримувача Сертифіката типу літака розслідують факт сертифікації Росавіацією компанії AMTES GmbH в якості розробника модифікації літака Ан-124-100 та видачу на підставі підроблених документів Додаткового Сертифікату типу на зміну типової конструкції «Підтримка льотної придатності в частині підтвердження ресурсу і строку служби».

В результаті незаконних дій Росавіації та AMTES GmbH літакам Ан-124-100, експлуатантом яких є Авіакомпанія «Волга-Днепр» (РФ), було продовжено льотну придатність, що ставить під загрозу безпечну експлуатацію даних літаків.

«ДП «Антонов» є відповідальним за збереження конструктивної цілісності типової конструкції всього наявного парку літаків «АН» протягом всього строку їх експлуатації, – зазначив Роман Марченко, старший партнер юрфірми «Ілляшев та Партнери». – На держпідприємстві впевнені, що жодна компанія у світі, крім «Антонова», не має належного досвіду підтримання льотної придатності літака такого класу в умовах інтенсивної експлуатації протягом тривалого часу. Ми сподіваємося, що всі причетні до продовження ресурсів «Русланів» в обхід «Антонова» будуть вже на протязі найближчого часу притягнені до кримінальної відповідальності та оголошені у розшук за лінією Інтерполу».

Підозрюваним загрожує позбавлення волі на строк до шести років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: