fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Понад 100 співробітників компанії G.R. Agro вже вакциновані проти COVID-19

30/ 07/ 2021
  До теперішнього часу більше 100 співробітників компанії G.R. Agro за їх бажанням отримали щеплення першою дозою з використанням вакцини Pfizer-BioNTech COVID-19. Серія вакцинації складається з 2 доз, що вводяться з інтервалом в 3 тижні. Першою дозою вакцини щеплені співробітники центрального офісу в одній з міських клінік м Дніпра. Найближчим часом вакцинація планується для співробітників елеваторної мережі компанії в Запорізькій і Дніпропетровській областях. На наш погляд, GR Agro відмінно стартував з вакцинацією в кінці липня. Здоровя співробітників і формування колективного імунітету до COVID-19 - пріоритет в роботі компанії. Ми просто відчуваємо відповідальність в нашій компанії, і переживаємо за наших співробітників та їхні родини в першу чергу. Все відмінно пройшло, централізовано, скоординовано. Далі ми очікуємо появи технічної можливості вакцинації співробітників елеваторів в населених пунктах, де розташовані підприємства компанії.

До теперішнього часу більше 100 співробітників компанії “G.R. Agro” за їх бажанням отримали щеплення першою дозою з використанням вакцини Pfizer-BioNTech COVID-19. Серія вакцинації складається з 2 доз, що вводяться з інтервалом в 3 тижні.

Першою дозою вакцини щеплені співробітники центрального офісу в одній з міських клінік м Дніпра. Найближчим часом вакцинація планується для співробітників елеваторної мережі компанії в Запорізькій і Дніпропетровській областях.

На наш погляд, GR Agro відмінно стартував з вакцинацією в кінці липня. Здоров’я співробітників і формування колективного імунітету до COVID-19 – пріоритет в роботі компанії. Ми просто відчуваємо відповідальність в нашій компанії, і переживаємо за наших співробітників та їхні родини в першу чергу. Все відмінно пройшло, централізовано, скоординовано. Далі ми очікуємо появи технічної можливості вакцинації співробітників елеваторів в населених пунктах, де розташовані підприємства компанії”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: