fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Політика конфіденційності компанії: шляхи оновлення

29/ 07/ 2022
  Автор: Олексій Грачов, адвокат Dynasty Law & Investment Наразі принцип конфіденційності стає невід’ємною частиною сучасної корпоративної культури. Це просто зрозуміти, коли компанія виходить на міжнародний рівень. Пояснити це легко – наглядові органи дуже прискіпливо ставляться до його порушення та не зволікають із накладанням штрафів за це. Останні рекомендації щодо удосконалення політики конфіденційності були оприлюднені Організацією цифрового співробітництва («DCO») у формі спільної заяви. Зрозуміло, що більшість могла не звернути увагу на це повідомлення, адже реліз відбувся 24 лютого цього року. Тому професіонали компанії Dynasty Law & Investment запропонують Вам рекомендації, серед яких: невикористання персональних даних своїх клієнтів для цілей, відмінних від тих, на які клієнт надав згоду; непрофіліювання клієнтів без відповідної згоди; передання даних за кордон третім сторонам лише після переконання в тому, що поводження з даними буде відповідати політиці конфіденційності; надання достатнього часу клієнтам для перенесення (надання) своїх персональних даних. Ми допоможемо переглянути та оновити Вашу політику конфіденційності. Так, варто відкоректувати розділи, в яких описується, які дані збираються та правові підстави для їхньої обробки, а також зокрема: отримана згода на кожну обробку персональних даних, яка цього потребує; законні підстави є належними та не порушують жодного чинного законодавства або прав користувачів, якщо Ваша компанія обробляє персональні дані без згоди користувача необхідно створити нову процедуру отримання згоди на обробку даних, якщо у Вас її немає. Дотримання вимог щодо захисту даних є комплексним питанням, тому кожен раз варто звернутися до фахівців Dynasty Law & Investment.

Автор: Олексій Грачов, адвокат Dynasty Law & Investment

Наразі принцип конфіденційності стає невід’ємною частиною сучасної корпоративної культури. Це просто зрозуміти, коли компанія виходить на міжнародний рівень. Пояснити це легко – наглядові органи дуже прискіпливо ставляться до його порушення та не зволікають із накладанням штрафів за це.

Останні рекомендації щодо удосконалення політики конфіденційності були оприлюднені Організацією цифрового співробітництва («DCO») у формі спільної заяви. Зрозуміло, що більшість могла не звернути увагу на це повідомлення, адже реліз відбувся 24 лютого цього року. Тому професіонали компанії Dynasty Law & Investment запропонують Вам рекомендації, серед яких:

  • невикористання персональних даних своїх клієнтів для цілей, відмінних від тих, на які клієнт надав згоду;
  • непрофіліювання клієнтів без відповідної згоди;
  • передання даних за кордон третім сторонам лише після переконання в тому, що поводження з даними буде відповідати політиці конфіденційності;
  • надання достатнього часу клієнтам для перенесення (надання) своїх персональних даних.

Ми допоможемо переглянути та оновити Вашу політику конфіденційності. Так, варто відкоректувати розділи, в яких описується, які дані збираються та правові підстави для їхньої обробки, а також зокрема:

  • отримана згода на кожну обробку персональних даних, яка цього потребує;
  • законні підстави є належними та не порушують жодного чинного законодавства або прав користувачів, якщо Ваша компанія обробляє персональні дані без згоди користувача необхідно створити нову процедуру отримання згоди на обробку даних, якщо у Вас її немає.

Дотримання вимог щодо захисту даних є комплексним питанням, тому кожен раз варто звернутися до фахівців Dynasty Law & Investment.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: