fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Погода затримує збирання соняшнику вже на 2 тижні

08/ 09/ 2021
  Погодні умови, які сформувалися на території Дніпропетровської області, відбилися на планах зі збирання врожаю соняшнику в останню декаду серпня і початок вересня 2021 року. Затримка збиральної кампанії вже оцінюється не менше двох тижнів. Врожайність олійної, що надійшла на елеватори G.R. Agro, коливається від 17 ц / га до 30 ц / га. У компанії відзначили, що особливих рекордів повторення 2019 року (30 ц / га) не очікують. На сьогодні проблем з якістю прийнятого соняшнику не спостерігається. Присутній тільки неоднорідність надходить на елеватори культури по вологості – від 8% до 21%. Крім того, олійність у соняшнику низька – на рівні 42-47%. “Не дивлячись на очікування старту повноцінної збиральної кампанії в перших числах вересня аграрії розпочали збирання в районі 26-27 серпня 2021 року дуже повільними темпами. На сьогоднішній день прибрано близько 5% посівних площ в регіонах Дніпропетровської області”.

Погодні умови, які сформувалися на території Дніпропетровської області, відбилися на планах зі збирання врожаю соняшнику в останню декаду серпня і початок вересня 2021 року. Затримка збиральної кампанії вже оцінюється не менше двох тижнів.

Врожайність олійної, що надійшла на елеватори G.R. Agro, коливається від 17 ц / га до 30 ц / га. У компанії відзначили, що особливих рекордів повторення 2019 року (30 ц / га) не очікують.

На сьогодні проблем з якістю прийнятого соняшнику не спостерігається. Присутній тільки неоднорідність надходить на елеватори культури по вологості – від 8% до 21%. Крім того, олійність у соняшнику низька – на рівні 42-47%.

“Не дивлячись на очікування старту повноцінної збиральної кампанії в перших числах вересня аграрії розпочали збирання в районі 26-27 серпня 2021 року дуже повільними темпами. На сьогоднішній день прибрано близько 5% посівних площ в регіонах Дніпропетровської області”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: