fbpx

Подвійна перемога Sayenko Kharenko на The Lawyer European Awards 2019

25/ 03/ 2019
  Sayenko Kharenko виборола дві нагороди престижної премії The Lawyer European Awards 2019 – «Юридична фірма року» та «Проект року у сфері енергетики та інфраструктури в Європі». Вперше в історії премії українська юридична фірма отримала одразу дві нагороди. Церемонія нагородження пройшла у вівторок, 19 березня 2019 року, у готелі The Grosvenor House в Лондоні. «Незважаючи на складні ринкові умови, Sayenko Kharenko продовжила розвиватися у 2017 році та посилювати свою команду. Фірма надає послуги міжнародного рівня і є безумовним лідером із супроводу транскордонних проектів. Відмінною рисою фірми є її відданість принципам корпоративної соціальної відповідальності як у внутрішній, так і у зовнішній діяльності. Фірма підтримала понад 100 соціально значимих проектів в Україні. Sayenko Kharenko постійно аналізує економічні тренди та соціальні зміни, які впливатимуть на бізнес клієнтів, що дозволяє фірмі завжди бути на крок попереду», – каже The Lawyer. Журі окремо відзначило «високі фінансові показники, стратегічне мислення, інвестиції у співробітників та технології». Sayenko Kharenko отримала нагороду «Проект року у сфері енергетики та інфраструктури в Європі» за супровід проекту із надання фінансування державному підприємству «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» на суму 250 мільйонів доларів США. Енергоатом є оператором усіх діючих атомних електростанцій України. The Lawyer зазначає: «проект має величезне значення для України загалом, оскільки дозволить створити безпечне середовище для переробки і зберігання великої кількості відпрацьованого ядерного палива. Сховище не тільки знизить потребу в транспортуванні відпрацьованого палива до сусідніх країн, але й дозволить зберігати більшу кількість відпрацьованого палива, наближаючи Україну до енергетичної незалежності». Журі також високо відзначило те, як фірма впоралася зі «складними технічними та юридичними викликами, пов’язаними із залученням фінансування». Над проектом працювали партнер Назар Чернявський, радник Олександр Ольшанський, юристи Дмитро Василина, Денис Наконечний, Віра Паньків та Олесь Трачук. Партнер Назар Чернявський прокоментував: «The Lawyer European Awards – одна з найпрестижніших в Європі нагород, і для мене велика честь знати, що Sayenko Kharenko стала першою та єдиною юридичною фірмою в Україні, яка виграла одразу в двох категоріях за один рік. Я вдячний кожному члену команди Sayenko Kharenko. Ми плідно попрацювали та заслужили це визнання». Повний список переможців – за посиланням.

Sayenko Kharenko виборола дві нагороди престижної премії The Lawyer European Awards 2019 – «Юридична фірма року» та «Проект року у сфері енергетики та інфраструктури в Європі». Вперше в історії премії українська юридична фірма отримала одразу дві нагороди. Церемонія нагородження пройшла у вівторок, 19 березня 2019 року, у готелі The Grosvenor House в Лондоні.

«Незважаючи на складні ринкові умови, Sayenko Kharenko продовжила розвиватися у 2017 році та посилювати свою команду. Фірма надає послуги міжнародного рівня і є безумовним лідером із супроводу транскордонних проектів. Відмінною рисою фірми є її відданість принципам корпоративної соціальної відповідальності як у внутрішній, так і у зовнішній діяльності. Фірма підтримала понад 100 соціально значимих проектів в Україні. Sayenko Kharenko постійно аналізує економічні тренди та соціальні зміни, які впливатимуть на бізнес клієнтів, що дозволяє фірмі завжди бути на крок попереду», – каже The Lawyer. Журі окремо відзначило «високі фінансові показники, стратегічне мислення, інвестиції у співробітників та технології».

Sayenko Kharenko отримала нагороду «Проект року у сфері енергетики та інфраструктури в Європі» за супровід проекту із надання фінансування державному підприємству «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» на суму 250 мільйонів доларів США. Енергоатом є оператором усіх діючих атомних електростанцій України.

The Lawyer зазначає: «проект має величезне значення для України загалом, оскільки дозволить створити безпечне середовище для переробки і зберігання великої кількості відпрацьованого ядерного палива. Сховище не тільки знизить потребу в транспортуванні відпрацьованого палива до сусідніх країн, але й дозволить зберігати більшу кількість відпрацьованого палива, наближаючи Україну до енергетичної незалежності». Журі також високо відзначило те, як фірма впоралася зі «складними технічними та юридичними викликами, пов’язаними із залученням фінансування».

Над проектом працювали партнер Назар Чернявський, радник Олександр Ольшанський, юристи Дмитро Василина, Денис Наконечний, Віра Паньків та Олесь Трачук.

Партнер Назар Чернявський прокоментував: «The Lawyer European Awards – одна з найпрестижніших в Європі нагород, і для мене велика честь знати, що Sayenko Kharenko стала першою та єдиною юридичною фірмою в Україні, яка виграла одразу в двох категоріях за один рік. Я вдячний кожному члену команди Sayenko Kharenko. Ми плідно попрацювали та заслужили це визнання».

Повний список переможців – за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: