fbpx

Подорожуємо на схід: SkyUp анонсує польоти в Алмати

01/ 03/ 2021
  Зустрічайте східну весну: нова точка на нашій карті польотів — Алмати. Старт польотів за маршрутом Київ —Алмати — Київ запланований на 19 березня 2021 року —  напередодні важливого для мусульман свята Науриз, щоб дати змогу всім охочим дістатись Казахстану до початку канікул. Рейси з Києва виконуватимуться щопятниці, а з Алмати — щосуботи. Квитки вже доступні онлайн на сайті skyup.aero. Алмати — старовинне місто й колишня столиця Казахстану (до 1997 р.). Розташована високо в горах льодова арена Медео, яку називають «фабрикою рекордів», поїздки до вершини гори Чимбулак, зоопарк і парк розваг на горі Кок Тьобе, а ще мечеть Бекет Ата й інші цікаві місця тепер стануть доступнішими пасажирам SkyUp. Крім того, Алмата є одним із центрів бізнесу країни, а отже новий рейс робить ділові польоти більш зручними. Планувати подорож зі SkyUp завжди зручно та безпечно. У разі скасування рейсів через обмеження польотів кошти у розмірі повної вартості квитка будуть перераховані на баланс пасажира в персональному кабінеті на нашому сайті. Ми також створили можливість вивести гроші з балансу на картку. Знаходьте цікаві напрямки та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Зустрічайте східну весну: нова точка на нашій карті польотів — Алмати. Старт польотів за маршрутом Київ Алмати Київ запланований на 19 березня 2021 року —  напередодні важливого для мусульман свята Науриз, щоб дати змогу всім охочим дістатись Казахстану до початку канікул. Рейси з Києва виконуватимуться щоп’ятниці, а з Алмати — щосуботи.

Квитки вже доступні онлайн на сайті skyup.aero.

Алмати — старовинне місто й колишня столиця Казахстану (до 1997 р.). Розташована високо в горах льодова арена Медео, яку називають «фабрикою рекордів», поїздки до вершини гори Чимбулак, зоопарк і парк розваг на горі Кок Тьобе, а ще мечеть Бекет Ата й інші цікаві місця тепер стануть доступнішими пасажирам SkyUp. Крім того, Алмата є одним із центрів бізнесу країни, а отже новий рейс робить ділові польоти більш зручними.

Планувати подорож зі SkyUp завжди зручно та безпечно. У разі скасування рейсів через обмеження польотів кошти у розмірі повної вартості квитка будуть перераховані на баланс пасажира в персональному кабінеті на нашому сайті. Ми також створили можливість вивести гроші з балансу на картку.

Знаходьте цікаві напрямки та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: