fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Податково-фінансовий комітет Асоціації у Харкові

28/ 05/ 2021
  Експерти Crowe Mikhailenko приготували актуальну інформацію щодо найближчих змін в Податковому кодексі України, а саме: списання 50% податкових збитків; нові обмеження в бюджетному відшкодуванні; новий мінімальний податок на с/г землі (4,5% від НГО); скасування ПДВ - пільги з продажу житла і посилення навантаження на фізосіб при продажу нерухомості; обмеження на виїзд керівника в разі податкового боргу, податкова застава у разі оскарження рішень податкової служби, тощо. Розглянули свіжі Узагальнюючи податкові консультації - з безподаткової ліквідації, постановки на облік нерезидентів, ТЦУ. Ще раз торкнулися теми ДіяСіті для IT-галузі - останні оновлення за підсумками засідання Комітету ВР і робочих груп, а також можливості даного податкового режиму для не IT-компаній (є практичний інтерес для підприємств, у складі яких є вагомий штат IT-спеціалістів). Останні новини щодо майбутньої податкової амністії; свіжі розяснення податкової служби і судова практика. Зокрема, кейс Офісу великих платників податків про відступлення нерезидентом права вимоги за позикою на користь резидента - претензія до позичальника з податку на репатріацію – ці та інші теми підіймали на засіданні. Щиро вдячні нашим спікерам – досвідченим  фахівцям Crowe Mikhailenko: Смердову Віталію, Михайленко Дмитру та Гасановій Конюль за актуальну інформацію,  цікаві кейси і поради!

Експерти Crowe Mikhailenko приготували актуальну інформацію щодо найближчих змін в Податковому кодексі України, а саме:

  • списання 50% податкових збитків;
  • нові обмеження в бюджетному відшкодуванні;
  • новий мінімальний податок на с/г землі (4,5% від НГО);
  • скасування ПДВ – пільги з продажу житла і посилення навантаження на фізосіб при продажу нерухомості;
  • обмеження на виїзд керівника в разі податкового боргу, податкова застава у разі оскарження рішень податкової служби, тощо.

Розглянули свіжі Узагальнюючи податкові консультації – з безподаткової ліквідації, постановки на облік нерезидентів, ТЦУ.

Ще раз торкнулися теми ДіяСіті для IT-галузі – останні оновлення за підсумками засідання Комітету ВР і робочих груп, а також можливості даного податкового режиму для не IT-компаній (є практичний інтерес для підприємств, у складі яких є вагомий штат IT-спеціалістів).

Останні новини щодо майбутньої податкової амністії; свіжі роз’яснення податкової служби і судова практика. Зокрема, кейс Офісу великих платників податків про відступлення нерезидентом права вимоги за позикою на користь резидента – претензія до позичальника з податку на репатріацію – ці та інші теми підіймали на засіданні.

Щиро вдячні нашим спікерам – досвідченим  фахівцям Crowe Mikhailenko: Смердову Віталію, Михайленко Дмитру та Гасановій Конюль за актуальну інформацію,  цікаві кейси і поради!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: