fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Побудувати ефективні комунікації у країнах Європи не покидаючи офіс

16/ 04/ 2024
  Українські бізнеси, які активно цікавляться виходом на ринки Європи, часто стикаються з проблемами у комунікаціях - як почати, до кого звернутися, у які медіа, і чому медіа не беруть матеріали чи навіть не відповідають. Особливо складно, коли мова малознайома і звичайний Google тут не допомагає.   У відповідь на цю потребу 14 PR-агенцій з Європейський країн об’єдналися у міжнародний проєкт - “PRhub для українського бізнесу, що працює за кордоном”. Проєкт розпочався з ініціативи української PR-агенції M&P Communications, її підхопили давні партнери агенції зі штаб-квартирою у Відні “Chapter 4” та литовська компанія “Jazz communications”. Станом на зараз ініціатива охоплює 14 ринків і продовжує розвиватися.  Проєкт полягає у тому, щоб допомогти українському бізнесові оминути мовні та культурні перешкоди й ефективно будувати комунікацій з першого дня. Для цього компанії погодилися безкоштовно консультувати українські бізнеси та проводити освітні заходи, як наприклад, он-лайн лекція про міжнародні комунікації ЕБА. Для спрощення поточної роботи у відповідь на кожен запит формується команда з представників з української та локальної агенції (відповідно до країни запиту), що дозволяє спросити розуміння та уникнути можливих зайвих витрат. Важливо зазначити, що усі ринки представляють потужні місцеві компанії, які давно і успішно працюють на ринку кожної країни.  Таїсія Стадніченко, ініціаторка проєкту зазначає: “Для нас вкрай важливим було отримати підтримку від надійних, досвідчених та відомих у кожній країні партнерів, оскільки тільки так ми зможемо гарантувати те, що обіцяємо - ефективні та результативні комунікації на незнайомих ринках. Особливості європейського ринку, попри те, що кожна країна різні, вимагають не лише експертизи і визнання міжнародними нагородами, а й налагоджених роками звязків та напрацьованого досвіду. Саме таких комунікаційних партнерів заслуговують українці”.

Українські бізнеси, які активно цікавляться виходом на ринки Європи, часто стикаються з проблемами у комунікаціях – як почати, до кого звернутися, у які медіа, і чому медіа не беруть матеріали чи навіть не відповідають. Особливо складно, коли мова малознайома і звичайний Google тут не допомагає.  

У відповідь на цю потребу 14 PR-агенцій з Європейський країн об’єдналися у міжнародний проєкт – “PRhub для українського бізнесу, що працює за кордоном”. Проєкт розпочався з ініціативи української PR-агенції M&P Communications, її підхопили давні партнери агенції зі штаб-квартирою у Відні “Chapter 4” та литовська компанія “Jazz communications”. Станом на зараз ініціатива охоплює 14 ринків і продовжує розвиватися. 

Проєкт полягає у тому, щоб допомогти українському бізнесові оминути мовні та культурні перешкоди й ефективно будувати комунікацій з першого дня. Для цього компанії погодилися безкоштовно консультувати українські бізнеси та проводити освітні заходи, як наприклад, он-лайн лекція про міжнародні комунікації ЕБА. Для спрощення поточної роботи у відповідь на кожен запит формується команда з представників з української та локальної агенції (відповідно до країни запиту), що дозволяє спросити розуміння та уникнути можливих зайвих витрат. Важливо зазначити, що усі ринки представляють потужні місцеві компанії, які давно і успішно працюють на ринку кожної країни. 

Таїсія Стадніченко, ініціаторка проєкту зазначає: “Для нас вкрай важливим було отримати підтримку від надійних, досвідчених та відомих у кожній країні партнерів, оскільки тільки так ми зможемо гарантувати те, що обіцяємо – ефективні та результативні комунікації на незнайомих ринках. Особливості європейського ринку, попри те, що кожна країна різні, вимагають не лише експертизи і визнання міжнародними нагородами, а й налагоджених роками зв’язків та напрацьованого досвіду. Саме таких комунікаційних партнерів заслуговують українці”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: