fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

М ЕНД П КОМЬЮНІКЕЙШНС

M&P Communications працює на українському ринку з 2007 року і завоювала визнання та українські та міжнародні нагороди, а також реалізувала сотні проєктів та кампаній для клієнтів, частина з яких продовжує контракти з року в рік. Агенція спеціалізується на корпоративних, стратегічних та кризових комунікаціях, побудові та захисті репутаційних активів, а також на плануванні та реалізації комплексних комунікаційних проєктів у галузях технологій та IT, фармацевтиці, агро, еко-технологіях та енергетиці. Останні роки Агенція активно долучилася до реалізації благодійних кампаній та СSR проєктів.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: