fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

PMD Pre-MBA (укр/рос) Модуль 5 “Управління людьми та репутація роботодавця”

14/ 03/ 2020
    Тенденції сучасного ринку праці стрімко змінюються. Однак, стабільним залишається констатування очевидного факту: сучасний ринок праці - це ринок пошукача, а не роботодавця, що в свою чергу підтверджує необхідність та важливість системного формування репутації компанії – побудови позитивного бренду роботодавця, який неможливий без залучення середнього та вищого менеджменту, забезпечення високої лояльності та мотивації персоналу, а також розуміння цінностей та ідеології компанії. Дякуємо талановитій Тетяні Пашкіній за проведення насиченого інформативного модуля: Управління людьми та репутація роботодавця; професіоналізм, легкість і доступність подачі матеріалу та бажання поділитися власними знаннями та цінним досвідом! Особлива подяка нашим партнерам: U-Integral, CXdesign, Japan Tobacco International (JTI Careers Ukraine), Filberry, La Famiglia Catering!
01/

 

Тенденції сучасного ринку праці стрімко змінюються. Однак, стабільним залишається констатування очевидного факту: сучасний ринок праці – це ринок пошукача, а не роботодавця, що в свою чергу підтверджує необхідність та важливість системного формування репутації компанії – побудови позитивного бренду роботодавця, який неможливий без залучення середнього та вищого менеджменту, забезпечення високої лояльності та мотивації персоналу, а також розуміння цінностей та ідеології компанії.

Дякуємо талановитій Тетяні Пашкіній за проведення насиченого інформативного модуля: “Управління людьми та репутація роботодавця”; професіоналізм, легкість і доступність подачі матеріалу та бажання поділитися власними знаннями та цінним досвідом! Особлива подяка нашим партнерам: U-Integral, CXdesign, Japan Tobacco International (JTI Careers Ukraine), Filberry, La Famiglia Catering!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: