fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Планування робочого дня

17/ 05/ 2018
  19 червня о 9:30 - 10:30 Не встигаєте виконати все заплановане протягом дня? Доводиться часто вирішувати «не свої» завдання? Часто відволікають люди, дзвінки, листи або щось ще? Витрачаєте багато сил на те, щоб змусити себе повернутися до роботи? Регулярно затримуєтесь на роботі або берете роботу додому? Не вистачає часу на відпочинок, сімю і захоплення? Якщо хоча б на одне питання ви відповіли «Так», тоді вам необхідно взяти участь у безкоштовному, ознайомчому вебінарі, який проведе СЕО та керуючий партнер тренінгової компанії BogushTime - Олена Олександрова. Участь безкоштовна, реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2KikiBi Мета вебінару: Ознайомити вас із компанією BogushTime і технологією навчання на тренінгах компанії. Дати ефективну систему планування, яка дозволить оптимізувати роботу, не відволікатися на непотрібні справи та виконувати план на день у повному обсязі. У програмі вебінару Ви дізнаєтесь про: Причини нестачі часу для виконання всіх завдань на день. З чого складається ефективна система планування. Як правильно зробити план завдань на день і виконати його. Як підвести підсумки дня правильно. Як правильно провести аналіз помилок. Як розумно спланувати новий день. Як впоратися з форс-мажорами і великою кількістю завдань Формат: тільки цінні поради і практичні рекомендації! Зареєструйтеся для участі у вебінарі вже сьогодні і задайте своє питання спікеру! В результаті Ви дізнаєтеся, як ефективно планувати день, оптимізувати свою роботу, не відволікатися на непотрібні справи і виконувати план на день у повному обсязі. Участь безкоштовна, реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2KikiBi

19 червня о 9:30 – 10:30

 • Не встигаєте виконати все заплановане протягом дня?
 • Доводиться часто вирішувати «не свої» завдання?
 • Часто відволікають люди, дзвінки, листи або щось ще?
 • Витрачаєте багато сил на те, щоб змусити себе повернутися до роботи?
 • Регулярно затримуєтесь на роботі або берете роботу додому?
 • Не вистачає часу на відпочинок, сім’ю і захоплення?

Якщо хоча б на одне питання ви відповіли «Так», тоді вам необхідно взяти участь у безкоштовному, ознайомчому вебінарі, який проведе СЕО та керуючий партнер тренінгової компанії BogushTime – Олена Олександрова.

Участь безкоштовна, реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2KikiBi

Мета вебінару:

 1. Ознайомити вас із компанією BogushTime і технологією навчання на тренінгах компанії.
 2. Дати ефективну систему планування, яка дозволить оптимізувати роботу, не відволікатися на непотрібні справи та виконувати план на день у повному обсязі.

У програмі вебінару Ви дізнаєтесь про:

 • Причини нестачі часу для виконання всіх завдань на день.
 • З чого складається ефективна система планування.
 • Як правильно зробити план завдань на день і виконати його.
 • Як підвести підсумки дня правильно.
 • Як правильно провести аналіз помилок.
 • Як розумно спланувати новий день.
 • Як впоратися з форс-мажорами і великою кількістю завдань

Формат: тільки цінні поради і практичні рекомендації! Зареєструйтеся для участі у вебінарі вже сьогодні і задайте своє питання спікеру!

В результаті Ви дізнаєтеся, як ефективно планувати день, оптимізувати свою роботу, не відволікатися на непотрібні справи і виконувати план на день у повному обсязі.

Участь безкоштовна, реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2KikiBi

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: