fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Плановим податковим перевіркам 2022 бути!

25/ 01/ 2022
  Представники компаній мали нагоду поспілкуватись з Оленою Гарасимяк – начальницею управління аудиту ГУ ДПС у Львівській області на зустрічі, що відбулась 25 січня 2022 року. Під час зустрічі серед іншого було наголошено на: проведенні документальних планових перевірок юридичних осіб згідно Постанови КМУ № 89 від 03.02.2021 року; можливості платника податків завчасно надавати доступ інспекторам до електронних версій звітних документів, оптимізуючи таким чином час проведення перевірки та витрати на канцелярію; можливому переносі податкової перевірки якщо хворий головний бухгалтер. Просто потрібно завчасно повідомити інспектора; суб’єкти господарювання мають право оскаржувати рішення контролюючого органу; важливості правильного оформлення документів на підтвердження господарських операцій, згідно з групою, на якій перебуває суб’єкт господарювання. п. Гарасимяк закликала платників податків належно готуватись до перевірок з тим, аби плановий візит податкової пройшов спокійно для компанії та без стресу для працівників бухгалтерсько-фінансового відділу. Було приємно почути від Олени Гарасим’як про те, що проста, відкрита взаємодія з податковою в рамках чинного законодавства є запорукою швидкого проходження перевірок. Дякуємо ГУ ДПС у Львівській області за тісну співпрацю та сподіваємось на плідне її продовження в майбутньому, а також усім присутнім компаніям-членам Асоціації за участь в зустрічі! Тож бережіть себе, будьте здорові та готуйте ретельно всю документацію до приходу інспектора!

Представники компаній мали нагоду поспілкуватись з Оленою Гарасим’як – начальницею управління аудиту ГУ ДПС у Львівській області на зустрічі, що відбулась 25 січня 2022 року.

Під час зустрічі серед іншого було наголошено на:

  • проведенні документальних планових перевірок юридичних осіб згідно Постанови КМУ № 89 від 03.02.2021 року;
  • можливості платника податків завчасно надавати доступ інспекторам до електронних версій звітних документів, оптимізуючи таким чином час проведення перевірки та витрати на канцелярію;
  • можливому переносі податкової перевірки якщо хворий головний бухгалтер. Просто потрібно завчасно повідомити інспектора;
  • суб’єкти господарювання мають право оскаржувати рішення контролюючого органу;
  • важливості правильного оформлення документів на підтвердження господарських операцій, згідно з групою, на якій перебуває суб’єкт господарювання.

п. Гарасим’як закликала платників податків належно готуватись до перевірок з тим, аби плановий візит податкової пройшов спокійно для компанії та без стресу для працівників бухгалтерсько-фінансового відділу.

Було приємно почути від Олени Гарасим’як про те, що проста, відкрита взаємодія з податковою в рамках чинного законодавства є запорукою швидкого проходження перевірок.

Дякуємо ГУ ДПС у Львівській області за тісну співпрацю та сподіваємось на плідне її продовження в майбутньому, а також усім присутнім компаніям-членам Асоціації за участь в зустрічі!

Тож бережіть себе, будьте здорові та готуйте ретельно всю документацію до приходу інспектора!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: