fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Піреус Банк відкрив нове відділення в Одесі

12/ 03/ 2024
    Піреус Банк, що входить до європейської фінансової групи Piraeus Financial Holdings, відкрив нове відділення в Одесі за адресою вул. Велика Арнаутська, 82А. Одесити вже мали змогу скористатися послугами Піреус Банку, оскільки відділення банку працювали в місті протягом багатьох років неподалік Оперного театру. Прагнучи до більш продуктивної співпраці зі своїми клієнтами та розвиваючи бізнес-присутність в Україні, Піреус Банк тепер має об’єднане сучасне відділення європейського формату й в Одесі. Це дозволяє значною мірою підвищити якість та комфорт обслуговування, та краще задовольняти потреби клієнтів. «Незважаючи на складні часи, які переживає Одеса, життя триває, і саме такі дрібниці, як відкриття нового відділення, додають містянам надії на те, що людям, установам, бізнесу не байдуже, і вони також вірять у перспективи цього міста. Тож ми будемо раді стати надійним фінансовим партнером для іще більшої кількості клієнтів та пропонуємо повний цикл фінансових продуктів та послуг, та задовільнити усі щоденні банківські потреби», — прокоментував голова правління Піреус Банку в Україні Янніс Кіріакопулос. При проектуванні та облаштуванні цього відділення за основу були взяті європейські стандарти безпеки, ергономіки та якості обслуговування клієнтів. Сучасний стильний дизайн, високий рівень комфорту, та звичайно – весь спектр продуктів банку, якими активно користуються мешканці міста та бізнес. Відділення, що входить до мережі Піреус Банку, обслуговуватиме навіть за умови відключення енергопостачання. Мешканці Одеси та бізнес-клієнти, можуть завітати до нового відділення банку, отримати всі, уже знайомі види послуг та професійні консультації спеціалістів банку. Так, приватні клієнти зможуть: відкрити депозити за конкурентними ставками, оформити платіжну картку із кешбеком, орендувати індивідуальні банківські сейфи тощо. Що стосується бізнес–клієнтів, то вони отримають комплексний та в той же час індивідуальний підхід у задоволенні фінансових потреб із максимально привітним ставленням та увагою від персоналу.
01/

 

Піреус Банк, що входить до європейської фінансової групи Piraeus Financial Holdings, відкрив нове відділення в Одесі за адресою вул. Велика Арнаутська, 82А.

Одесити вже мали змогу скористатися послугами Піреус Банку, оскільки відділення банку працювали в місті протягом багатьох років неподалік Оперного театру. Прагнучи до більш продуктивної співпраці зі своїми клієнтами та розвиваючи бізнес-присутність в Україні, Піреус Банк тепер має об’єднане сучасне відділення європейського формату й в Одесі. Це дозволяє значною мірою підвищити якість та комфорт обслуговування, та краще задовольняти потреби клієнтів.

«Незважаючи на складні часи, які переживає Одеса, життя триває, і саме такі дрібниці, як відкриття нового відділення, додають містянам надії на те, що людям, установам, бізнесу не байдуже, і вони також вірять у перспективи цього міста. Тож ми будемо раді стати надійним фінансовим партнером для іще більшої кількості клієнтів та пропонуємо повний цикл фінансових продуктів та послуг, та задовільнити усі щоденні банківські потреби», — прокоментував голова правління Піреус Банку в Україні Янніс Кіріакопулос.

При проектуванні та облаштуванні цього відділення за основу були взяті європейські стандарти безпеки, ергономіки та якості обслуговування клієнтів. Сучасний стильний дизайн, високий рівень комфорту, та звичайно – весь спектр продуктів банку, якими активно користуються мешканці міста та бізнес. Відділення, що входить до мережі Піреус Банку, обслуговуватиме навіть за умови відключення енергопостачання.

Мешканці Одеси та бізнес-клієнти, можуть завітати до нового відділення банку, отримати всі, уже знайомі види послуг та професійні консультації спеціалістів банку.

Так, приватні клієнти зможуть: відкрити депозити за конкурентними ставками, оформити платіжну картку із кешбеком, орендувати індивідуальні банківські сейфи тощо. Що стосується бізнес–клієнтів, то вони отримають комплексний та в той же час індивідуальний підхід у задоволенні фінансових потреб із максимально привітним ставленням та увагою від персоналу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: