fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ПІРЕУС БАНК

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Піреус Банк в Україні (офіційна назва – акціонерне товариство «Піреус Банк МКБ») — частина фінансової холдингової компанії Piraeus Financial Holdings S.A., що є материнською компанією банківської установи «Piraeus Bank S.A.» із головним офісом в Афінах (Греція). Piraeus Financial Holdings S.A. зареєстрована на Афінській фондовій біржі.

Група Піреус Банку пропонує повний спектр фінансових послуг і сервісів 5,7 млн. клієнтам у Греції та нараховує близько 8,3 тис. співробітників. Загальні активи Групи складають 75,7 млрд євро, кредитний портфель становить 36,9 млрд євро, а обсяг депозитів клієнтів досяг 58,1 млрд євро (станом на кінець грудня 2022 р.).

В Україні Група Піреус Банку почала свою діяльність у вересні 2007 року після придбання Міжнародного Комерційного Банку (МКБ). АТ «Піреус Банк МКБ» є правонаступником ВАТ “Міжнародний комерційний банк”. Банк стратегічно орієнтований на корпоративних та приватних клієнтів.

Регіональна мережа Піреус Банк в Україні охоплює: Дніпропетровську, Київську, Львівську, Одеську, Харківську та Черкаську області.

Піреус Банк має довгостроковий кредитний рейтинг за національною шкалою uaAA від РА “Стандарт-Рейтинг”.

Банк уповноважений Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги, а також є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Піреус Банк є членом Форуму провідних міжнародних фінансових установ (FLIFI), Американської торговельної палати в Україні (АСС), Європейської бізнес асоціації (EBA).

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: