fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Піреус Банк підтримує оновлення енергетичної інфраструктури України

01/ 07/ 2024
  Піреус Банк з гордістю обєднав зусилля з 17 іншими провідними фінансовими установами, підписавши Меморандум про банківське кредитування проектів з оновлення енергетичної інфраструктури. Цей важливий крок підтверджує непохитну прихильність банку до фінансування розвитку розподіленої та відновлюваної енергетики, а також енергоефективних технологій. Ця ініціатива не лише має вирішальне значення для національної безпеки, але й відкриває нові шляхи для всебічного розвитку енергетики в Україні. Меморандум було підписано під час престижного банківського форуму, організованого Економічною правдою. Для посилення цієї ініціативи Національний банк України спростив вимоги до кредитування енергетичного сектору, уряд розширив державну підтримку, а банківський сектор готовий фінансово підтримати ці трансформаційні проекти. Наш внесок у забезпечення стійкості української економіки в ці складні часи відкриває безпрецедентні можливості для сталого розвитку енергетичного сектору, — зазначив Янніс Кіріакопулос, голова правління Піреус Банку. Фінансування буде доступне для підприємств, що займаються будівництвом сонячних, вітрових, біогазових, газотурбінних та газопоршневих електростанцій, а також промислових акумуляторів та когенераційних установок. Мікро- та малі підприємства також можуть отримати кредити на встановлення енергоефективних дверей/вікон, сонячних панелей тощо. Суми кредитів залежать від сегменту бізнесу: Мікробізнес: До 0,5 млн євро Малий бізнес: 1-1,5 млн євро Середній та великий бізнес: 10-25 мільйонів євро Клієнти мають зробити внесок від 10% до 50%, залежно від розміру проекту, вартості обладнання та інших факторів. Кредити надаватимуться на строк до 5-7 років. Разом ми можемо створити майбутнє енергетичної незалежності України!

Піреус Банк з гордістю об’єднав зусилля з 17 іншими провідними фінансовими установами, підписавши Меморандум про банківське кредитування проектів з оновлення енергетичної інфраструктури. Цей важливий крок підтверджує непохитну прихильність банку до фінансування розвитку розподіленої та відновлюваної енергетики, а також енергоефективних технологій.

Ця ініціатива не лише має вирішальне значення для національної безпеки, але й відкриває нові шляхи для всебічного розвитку енергетики в Україні. Меморандум було підписано під час престижного банківського форуму, організованого “Економічною правдою”.

Для посилення цієї ініціативи Національний банк України спростив вимоги до кредитування енергетичного сектору, уряд розширив державну підтримку, а банківський сектор готовий фінансово підтримати ці трансформаційні проекти.

“Наш внесок у забезпечення стійкості української економіки в ці складні часи відкриває безпрецедентні можливості для сталого розвитку енергетичного сектору”, — зазначив Янніс Кіріакопулос, голова правління Піреус Банку.

Фінансування буде доступне для підприємств, що займаються будівництвом сонячних, вітрових, біогазових, газотурбінних та газопоршневих електростанцій, а також промислових акумуляторів та когенераційних установок. Мікро- та малі підприємства також можуть отримати кредити на встановлення енергоефективних дверей/вікон, сонячних панелей тощо.

Суми кредитів залежать від сегменту бізнесу:

  • Мікробізнес: До 0,5 млн євро
  • Малий бізнес: 1-1,5 млн євро
  • Середній та великий бізнес: 10-25 мільйонів євро

Клієнти мають зробити внесок від 10% до 50%, залежно від розміру проекту, вартості обладнання та інших факторів. Кредити надаватимуться на строк до 5-7 років.

Разом ми можемо створити майбутнє енергетичної незалежності України!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: