fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Підтримують команди та армію: як працює бізнес в умовах війни

04/ 03/ 2022
  Європейська Бізнес Асоціації провела коротке опитування щодо того, як працюють наразі членські компанії. Так, 17% компаній повідомили, що працюють у повному обсязі, 16% обмежили географію своєї діяльності, 19% були змушені закрити частину офісів/торгових точок/відділень. Інші 29% компаній наразі не працюють, а 27% призупинили, втім хочуть відновлювати свою діяльність. Тільки 1% має в планах закривати свій бізнес. Більшість компаній, а саме 63% продовжують виплачувати заробітну плату співробітникам у повному обсязі, 45% роблять це з додатковими або авансовими виплатами. Тільки 3% були вимушені скоротити виплати, а по 1% відправили співробітників в неоплачувану відпустку, не виплачують або вимушені звільняти персонал. Для підтримки своїх співробітників 68% виплатили заробітну плату на місяць або більше вперед, 29% компенсували витрати команді на релокацію, по 23% – орендували житло на західній Україні або закордоном, 1% запровадили страхування для тих, хто продовжує виходити на роботу. Більшість бізнесів також надають різноманітну підтримку армії чи теробороні. А саме – 41% допомагають фінансово, 35% підтримують працівників, що захищають країну, 31% постачають продукцію, 29% постачають послуги, 16% – ліки, 9% – засоби захисту/оборони. З-поміж членських компаній Асоціацій тільки 34% вели бізнес у або з Росією. З них 31% повністю розривають зв’язки з країною-агресором, 14% призупиняють роботу, інші 34% наразі розмірковують над цим. Анна Деревянко. виконавча директорка Європейської Бізнес Асоціації. Ми бачимо, що вже сотні українських та міжнародних компаній бойкотують Росію. Закликаємо тих, хто ще не приєднався, також зробити це. Країна-агресор має бути ізольована, позбавлена ресурсів та фінансування.

Європейська Бізнес Асоціації провела коротке опитування щодо того, як працюють наразі членські компанії. Так, 17% компаній повідомили, що працюють у повному обсязі, 16% обмежили географію своєї діяльності, 19% були змушені закрити частину офісів/торгових точок/відділень. Інші 29% компаній наразі не працюють, а 27% призупинили, втім хочуть відновлювати свою діяльність. Тільки 1% має в планах закривати свій бізнес.

Більшість компаній, а саме 63% продовжують виплачувати заробітну плату співробітникам у повному обсязі, 45% роблять це з додатковими або авансовими виплатами. Тільки 3% були вимушені скоротити виплати, а по 1% відправили співробітників в неоплачувану відпустку, не виплачують або вимушені звільняти персонал.

Для підтримки своїх співробітників 68% виплатили заробітну плату на місяць або більше вперед, 29% компенсували витрати команді на релокацію, по 23% – орендували житло на західній Україні або закордоном, 1% запровадили страхування для тих, хто продовжує виходити на роботу.

Більшість бізнесів також надають різноманітну підтримку армії чи теробороні. А саме – 41% допомагають фінансово, 35% підтримують працівників, що захищають країну, 31% постачають продукцію, 29% постачають послуги, 16% – ліки, 9% – засоби захисту/оборони.

З-поміж членських компаній Асоціацій тільки 34% вели бізнес у або з Росією. З них 31% повністю розривають зв’язки з країною-агресором, 14% призупиняють роботу, інші 34% наразі розмірковують над цим.

Анна Дерев'янко виконавча директорка Європейської Бізнес Асоціації
Ми бачимо, що вже сотні українських та міжнародних компаній бойкотують Росію. Закликаємо тих, хто ще не приєднався, також зробити це. Країна-агресор має бути ізольована, позбавлена ресурсів та фінансування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: