fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Підтримка заходу щодо вшанування нелегкої і важливої роботи лікарів та медичних працівників

26/ 06/ 2024
  Міжнародний благодійний фонд «Здоровя Українського Народу» (далі – Фонд «ЗУН»), який з 2010 року опікується медичною сферою, висловлює свою глибоку повагу та вдячність та звертаємось з проханням про взаємовигідну співпрацю. Зважаючи на повномасштабну війну, на щоденне протистояння ворогу та збільшення кількості поранених - варто знати про те, що українські лікарі - сумлінно працюють над порятунком військових та цивільних. Робота лікарів - приклад найвищої моральної сили про яку будуть написані сотні книг та зняті десятки фільмів. Всебічне сприяння роботі медиків, моральна і матеріальна підтримка медичних працівників, збереження і зміцнення системи охорони здоров’я в умовах воєнних та післявоєнних викликів - є важливими для нашого суспільства, адже спільними зусиллями медиків на сьогодні, тільки в межах Національної програми «ВрятуйКінцівку» (далі - Програма), проведено більше ніж 1300 операцій з порятунку кінцівок від ампутацій пораненим військовим та цивільним. З огляду на це, 26 липня напередодні «Дня медичного працівника» ми плануємо провести захід з підтримки та вшанування нелегкої і важливої роботи лікарів та медичних працівників в Інституті Травматології та Ортопедії НАМН України (далі- ІТО). Під час заходу планується святковий концерт за участю бренд-амбасадорів Програми (гурту «Скай» та інших артистів), а також церемонія нагородження лікарів та медичних працівників. Глядачами будуть поранені (ветерани, військові та цивільні), які отримали допомогу і кінцівки яких були врятовані, а також лікарі та медсестри ІТО. Запрошуємо Вашу компанію виступити спонсором / меценатом даного заходу. Участь Вас в якості партнера заходу, може відбутись не тільки в межах корпоративно-соціальної відповідальності, але й отримати маркетингову складову, яка полягатиме у згадуванні Вашої ТМ під час всіх маркетингових активностей, пов’язаних з заходом, як то: Розміщення лого та назви компанії на афішах в лікарнях-партнерах Програми; Встановлення інформаційного банеру компанії в холі ІТО; Участь представників компанії у прес-конференції, присвяченій заходу; Запрошення на участь в заході для представників компанії; Згадування про компанію в прес-анонсі та в пост-релізі для ЗМІ і соціальних медіа; Інформаційну підтримку у соц. мережах. Необхідна сума коштів (від 50 тис. грн.) буде скерована на організацію заходу, забезпечення логістики та сплати інших технічних платежів, пов’язаних із його проведенням. В разі Вашої зацікавленості щодо надання підтримки в проведенні вказаного заходу, ми готові надати більш детальну інформацію та обговорити умови участі, Ваші пропозиції та побажання. Контактна особа: Сергій Сошинський, президент Міжнародного Благодійного Фонду «Здоров’я українського народу» [email protected], 095 847 88 02

Міжнародний благодійний фонд «Здоров’я Українського Народу» (далі – Фонд «ЗУН»), який з 2010 року опікується медичною сферою, висловлює свою глибоку повагу та вдячність та звертаємось з проханням про взаємовигідну співпрацю.

Зважаючи на повномасштабну війну, на щоденне протистояння ворогу та збільшення кількості поранених – варто знати про те, що українські лікарі – сумлінно працюють над порятунком військових та цивільних. Робота лікарів – приклад найвищої моральної сили про яку будуть написані сотні книг та зняті десятки фільмів.

Всебічне сприяння роботі медиків, моральна і матеріальна підтримка медичних працівників, збереження і зміцнення системи охорони здоров’я в умовах воєнних та післявоєнних викликів – є важливими для нашого суспільства, адже спільними зусиллями медиків на сьогодні, тільки в межах Національної програми «ВрятуйКінцівку» (далі – Програма), проведено більше ніж 1300 операцій з порятунку кінцівок від ампутацій пораненим військовим та цивільним.

З огляду на це, 26 липня напередодні «Дня медичного працівника» ми плануємо провести захід з підтримки та вшанування нелегкої і важливої роботи лікарів та медичних працівників в Інституті Травматології та Ортопедії НАМН України (далі- ІТО). Під час заходу планується святковий концерт за участю бренд-амбасадорів Програми (гурту «Скай» та інших артистів), а також церемонія нагородження лікарів та медичних працівників. Глядачами будуть поранені (ветерани, військові та цивільні), які отримали допомогу і кінцівки яких були врятовані, а також лікарі та медсестри ІТО.

Запрошуємо Вашу компанію виступити спонсором / меценатом даного заходу.

Участь Вас в якості партнера заходу, може відбутись не тільки в межах корпоративно-соціальної відповідальності, але й отримати маркетингову складову, яка полягатиме у згадуванні Вашої ТМ під час всіх маркетингових активностей, пов’язаних з заходом, як то:

  • Розміщення лого та назви компанії на афішах в лікарнях-партнерах Програми;
  • Встановлення інформаційного банеру компанії в холі ІТО;
  • Участь представників компанії у прес-конференції, присвяченій заходу;
  • Запрошення на участь в заході для представників компанії;
  • Згадування про компанію в прес-анонсі та в пост-релізі для ЗМІ і соціальних медіа;
  • Інформаційну підтримку у соц. мережах.

Необхідна сума коштів (від 50 тис. грн.) буде скерована на організацію заходу, забезпечення логістики та сплати інших технічних платежів, пов’язаних із його проведенням.

В разі Вашої зацікавленості щодо надання підтримки в проведенні вказаного заходу, ми готові надати більш детальну інформацію та обговорити умови участі, Ваші пропозиції та побажання.

Контактна особа: Сергій Сошинський, президент Міжнародного Благодійного Фонду «Здоров’я українського народу» [email protected], 095 847 88 02

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: