fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Міжнародний благодійний фонд “Здоров’я українського народу”

  • Сегмент: NGO, Охорона здоров'я, Коучинг, Маркетинг, Медичні прилади, ІТ та телекомунікації, Wellness, Благодійність, Консалтинг
  • Країна походження: Україна
  • В Асоціації з: 2023 року
  • Сайт: https://houp.org/uk/
  • Керівник: Павло Собикін
  • Познайомитися з компанією

Міжнародний благодійний фонд “Здоров’я українського народу”, заснований у 2010 році українськими лікарями, взяли на себе відповідальність підтримувати систему охорони здоров’я нашої країни, особливо у ці важкі часи. Наша місія полягає у наданні якісної невідкладної допомоги тим, хто її найбільше потребує. Ми пишаємося нашою ініціативою #ВрятуйКінцівку, яка допомагає людям з травмами кінцівок не втратити їх.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: