fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Підтримка проекту «Адаптивний одяг для поранених»

09/ 02/ 2024
  Міжнародний благодійний фонд «Здоровя Українського Народу» (далі-Фонд «ЗУН») звертається  з метою співробітництва, яке буде корисне українському суспільству. У цей важливий момент, коли наша країна переживає неймовірні випробування, ми звертаємось до Вас з проханням про підтримку проекту, що має величезне значення для тих, хто найбільше потребує нашої допомоги – «Адаптивний одяг для поранених». Цей проект створений, аби допомогти пораненим, як військовим, так і цивільним, котрі втратили можливість використовувати свої кінцівки на звичайний спосіб та потребують спеціалізованого догляду. Адаптивний одяг, що розробляється та шиється волонтерами в межах цього проекту, значно полегшує процес лікування та реабілітації, пропонуючи не тільки фізичний комфорт, але й моральну підтримку людям у надзвичайно складних умовах. Адаптивний одяг буде передано резидентам програми  програми «ВрятуйКінцівку» та іншим нужденим (відповідно до заявок від бенефіціарів та медичних закладів). Будь-яка Ваша допомога буде важливою. Фінансова допомога, допомога у закупівлі тканини та фурнітури, допомога у виготовленні адаптивного одягу (за нашими лекалами), допомога у нанесенні на одяг адаптаційних зображень, допомога у пакуванні адаптивного одягу тощо. Ця допомога стане неоціненним внеском у життя тих, хто зіткнувся з проблемою необхідності лікуватись без адаптивного одягу. Якщо ж пряма участь у проекті «Адаптивний одяг для поранених» для Вас не є можливою, ми будемо вдячні, якщо Ви зможете організувати розсилку інформації про потребу в адаптивному одязі серед Ваших співробітників через корпоративні канали. Будь-яка допомога має велике значення. Детальніше про проект та як можна допомогти, Ви можете дізнатися, перейшовши за посиланням: https://houp.org/uk/clothing_inj/. Вартість одного комплекту небрендованого адаптивного одягу: від 650 грн. (футболка (д/р) + брюки). У ці складні часи ми маємо обєднатися, щоб підтримати та допомогти один одному. Ваша участь та підтримка можуть змінити життя багатьох людей на краще.

Міжнародний благодійний фонд «Здоров’я Українського Народу» (далі-Фонд «ЗУН») звертається  з метою співробітництва, яке буде корисне українському суспільству.

У цей важливий момент, коли наша країна переживає неймовірні випробування, ми звертаємось до Вас з проханням про підтримку проекту, що має величезне значення для тих, хто найбільше потребує нашої допомоги – «Адаптивний одяг для поранених».

Цей проект створений, аби допомогти пораненим, як військовим, так і цивільним, котрі втратили можливість використовувати свої кінцівки на звичайний спосіб та потребують спеціалізованого догляду. Адаптивний одяг, що розробляється та шиється волонтерами в межах цього проекту, значно полегшує процес лікування та реабілітації, пропонуючи не тільки фізичний комфорт, але й моральну підтримку людям у надзвичайно складних умовах. Адаптивний одяг буде передано резидентам програми  програми «ВрятуйКінцівку» та іншим нужденим (відповідно до заявок від бенефіціарів та медичних закладів).

Будь-яка Ваша допомога буде важливою. Фінансова допомога, допомога у закупівлі тканини та фурнітури, допомога у виготовленні адаптивного одягу (за нашими лекалами), допомога у нанесенні на одяг адаптаційних зображень, допомога у пакуванні адаптивного одягу тощо. Ця допомога стане неоціненним внеском у життя тих, хто зіткнувся з проблемою необхідності лікуватись без адаптивного одягу.

Якщо ж пряма участь у проекті «Адаптивний одяг для поранених» для Вас не є можливою, ми будемо вдячні, якщо Ви зможете організувати розсилку інформації про потребу в адаптивному одязі серед Ваших співробітників через корпоративні канали. Будь-яка допомога має велике значення.

Детальніше про проект та як можна допомогти, Ви можете дізнатися, перейшовши за посиланням: https://houp.org/uk/clothing_inj/. Вартість одного комплекту небрендованого адаптивного одягу: від 650 грн. (футболка (д/р) + брюки).

У ці складні часи ми маємо об’єднатися, щоб підтримати та допомогти один одному. Ваша участь та підтримка можуть змінити життя багатьох людей на краще.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: