fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Підтримка благодійних концертів гурту “СКАЙ”

14/ 03/ 2024
  Міжнародний благодійний фонд “Здоровя Українського Народу” продовжує реалізацію масштабного проєкту - Національної програми “Врятуй Кінцівку”. В межах співпраці (заради збільшення фінансування програми та проєктів Фонду) ми залучаємо лідерів думок та публічних людей на посади бренд-амбасадорів. Одним з таких є музичний рок-гурт – «СКАЙ».  Український рок-гурт «СКАЙ» розпочинає благодійний концертний тур містами України, який присвячує пораненим. Як і минулого, 2023 року, музиканти вирішили підтримати Нацпрограму «Врятуй Кінцівку». Концерти мають мету - зібрати кошти на порятунок поранених, що лікуються в межах програми та врятувати їхні кінцівки від ампутацій.  Запрошуємо Вашу компанію стати спонсором або меценатом данного заходу. Кошти з продажу квитків будуть спрямовані на реалізацію Національної програми «Врятуй Кінцівку», а саме - на адресне лікування поранених військових та цивільних, на закупівлю палива для евакуації поранених, на заходи з адаптації та реабілітації поранених. Під час концертів також планується проведення тихих благодійних аукціонів (з різними, патріотичними лотами), до якого глядачі зможуть долучатися. “Врятуй Кінцівку” є найбільшою в країні програмою, після НСЗУ, яка надає допомогу постраждалим внаслідок війни у понад 20 містах України та дофінансовує коштовні операції з порятунку рук та ніг, які не в змозі покрити держава. З моменту старту програми (з 2022 року) вдалося врятувати 1200 кінцівок у постраждалих, прифронтові лікарні та госпіталі були забезпечені понад 3 000 апаратами зовнішньої фіксації (АЗФ), на національних консиліумах були вирішені найскладніші в Україні випадки травм кінцівок та створено сотні годин наукових лекцій для лікарів, ортопедів-травматологів для підвищення якості надання медичних послуг та зменшення кількості медичних помилок, що призводять до ампутацій. Фонд активно співпрацює з лікарнями по всій Україні. Найбільше операцій зі збереження кінцівок було профінансовано у Києві, Тернополі, Здолбунові, Рівному, Луцьку, Харкові, Хмельницькому. Мета — зменшення інвалідизації українського населення, шляхом проведення 15 000 операцій зі збереження рук та ніг постраждалим внаслідок військових дій. Детальні умови співпраці - за телефоном-0969295817. Контактна особа - Павло Собикін, виконавчий директор фонду “ЗУН”.

Міжнародний благодійний фонд “Здоров’я Українського Народу” продовжує реалізацію масштабного проєкту – Національної програми “Врятуй Кінцівку”. В межах співпраці (заради збільшення фінансування програми та проєктів Фонду) ми залучаємо лідерів думок та публічних людей на посади бренд-амбасадорів. Одним з таких є музичний рок-гурт – «СКАЙ». 

Український рок-гурт «СКАЙ» розпочинає благодійний концертний тур містами України, який присвячує пораненим. Як і минулого, 2023 року, музиканти вирішили підтримати Нацпрограму «Врятуй Кінцівку». Концерти мають мету – зібрати кошти на порятунок поранених, що лікуються в межах програми та врятувати їхні кінцівки від ампутацій. 

Запрошуємо Вашу компанію стати спонсором або меценатом данного заходу. Кошти з продажу квитків будуть спрямовані на реалізацію Національної програми «Врятуй Кінцівку», а саме – на адресне лікування поранених військових та цивільних, на закупівлю палива для евакуації поранених, на заходи з адаптації та реабілітації поранених. Під час концертів також планується проведення тихих благодійних аукціонів (з різними, патріотичними лотами), до якого глядачі зможуть долучатися.

“Врятуй Кінцівку” є найбільшою в країні програмою, після НСЗУ, яка надає допомогу постраждалим внаслідок війни у понад 20 містах України та дофінансовує коштовні операції з порятунку рук та ніг, які не в змозі покрити держава.

З моменту старту програми (з 2022 року) вдалося врятувати 1200 кінцівок у постраждалих, прифронтові лікарні та госпіталі були забезпечені понад 3 000 апаратами зовнішньої фіксації (АЗФ), на національних консиліумах були вирішені найскладніші в Україні випадки травм кінцівок та створено сотні годин наукових лекцій для лікарів, ортопедів-травматологів для підвищення якості надання медичних послуг та зменшення кількості медичних помилок, що призводять до ампутацій.

Фонд активно співпрацює з лікарнями по всій Україні. Найбільше операцій зі збереження кінцівок було профінансовано у Києві, Тернополі, Здолбунові, Рівному, Луцьку, Харкові, Хмельницькому. Мета — зменшення інвалідизації українського населення, шляхом проведення 15 000 операцій зі збереження рук та ніг постраждалим внаслідок військових дій.

Детальні умови співпраці – за телефоном-0969295817.

Контактна особа – Павло Собикін,

виконавчий директор фонду “ЗУН”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: