fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Підсумки року: майже 2 млн грн на потреби дітей-сиріт та реабілітацію захисників

28/ 12/ 2023
  У 2023 році Admitad Україна у своїх соціальних проявах зосередився на двох основних напрямках — це допомога на тактичну медицину та реабілітацію наших захисників і підтримка дітей-сиріт та дітей ВПО. На ці потреби компанія виділили майже 2 млн грн.  Напередодні Різдва співробітники Admitad Україна в черговий раз відвідали дітей-сиріт у Центрі соціально-психологічної реабілітації та подарували дітям подарунки до різдвяних та новорічних свят. Серед найбільш значущих ініціатив цього року варто також відзначити:  Допомогу Медичному Добровольчому Батальйону «Госпітальєри» на нагальні потреби парамедиків на передовій у розмірі 500 000 грн. 10% від отриманого доходу Black Friday Fest 2022 було перераховано також до Медичного Добровольчого Батальйону «Госпітальєри». Збір товарів першої необхідності для благодійного фонду «Янголи юа». Участь у благодійній ініціативі фонду Карітас України та надання допомоги у вигляді дитячого харчування та засобів для гігієни для дітей. Забезпечення канцелярією та ліками для дитячого стоматологічного кабінету дітей у Центрі соціально-психологічної реабілітації. Благодійний внесок 200 000 грн на закордонне навчання фізичних терапевтів та протезистів з UNBROKEN (Незламні). «Нам дуже часто «закидають», що ми досі не маємо чіткої позиції щодо неспровокованої повномасштабної війни з боку росії. Втім, наша позиція чітка — Mitgo Group, зокрема Admitad Україна, рішуче засуджують насильство в будь-якій його формі та проявах, а тим паче неспровоковану агресію та початок повномасштабної війни росії проти України, — акцентує Country Manager Admitad Україна Феодосій Коваленко. — Однак, на мій погляд, найбільш промовистим тут мають бути все ж таки дії, а не просто пусті балачки. Тож ще раз хочу закцентувати на тому, що компанія Admitad припинили юридичні та фінансові зв’язки з російським підрозділом ще у кінці 2022 року. І наразі продовжується остаточне розділення сайтів та продуктів, оскільки зробити це швидко — достатньо складно з точки зору ІТ процесів. І звісно, як і кожен в нашій країні ми відразу активно включилися у допомогу. І хоч 2 млн грн це порівняно невелика сума для бізнесу, втім ми намагаємося допомагати системно».  За словами Country Manager Admitad Україна, у наступному році компанія націлена зосередитися над роботою у рамках ресоціалізації ветеранів шляхом їхньої зайнятості у цивільному житті, а саме створенні ефективної освітньої програми з партнерського маркетингу. Така ініціатива має допомогти у перекваліфікації ветеранів та можливості освоєння знань у новій сфері для подальшої роботи в ній. 

У 2023 році Admitad Україна у своїх соціальних проявах зосередився на двох основних напрямках — це допомога на тактичну медицину та реабілітацію наших захисників і підтримка дітей-сиріт та дітей ВПО. На ці потреби компанія виділили майже 2 млн грн. 

Напередодні Різдва співробітники Admitad Україна в черговий раз відвідали дітей-сиріт у Центрі соціально-психологічної реабілітації та подарували дітям подарунки до різдвяних та новорічних свят.

Серед найбільш значущих ініціатив цього року варто також відзначити: 

  • Допомогу Медичному Добровольчому Батальйону «Госпітальєри» на нагальні потреби парамедиків на передовій у розмірі 500 000 грн.
  • 10% від отриманого доходу Black Friday Fest 2022 було перераховано також до Медичного Добровольчого Батальйону «Госпітальєри».
  • Збір товарів першої необхідності для благодійного фонду «Янголи юа».
  • Участь у благодійній ініціативі фонду Карітас України та надання допомоги у вигляді дитячого харчування та засобів для гігієни для дітей.
  • Забезпечення канцелярією та ліками для дитячого стоматологічного кабінету дітей у Центрі соціально-психологічної реабілітації.
  • Благодійний внесок 200 000 грн на закордонне навчання фізичних терапевтів та протезистів з UNBROKEN (Незламні).

«Нам дуже часто «закидають», що ми досі не маємо чіткої позиції щодо неспровокованої повномасштабної війни з боку росії. Втім, наша позиція чітка — Mitgo Group, зокрема Admitad Україна, рішуче засуджують насильство в будь-якій його формі та проявах, а тим паче неспровоковану агресію та початок повномасштабної війни росії проти України, — акцентує Country Manager Admitad Україна Феодосій Коваленко. — Однак, на мій погляд, найбільш промовистим тут мають бути все ж таки дії, а не просто пусті балачки. Тож ще раз хочу закцентувати на тому, що компанія Admitad припинили юридичні та фінансові зв’язки з російським підрозділом ще у кінці 2022 року. І наразі продовжується остаточне розділення сайтів та продуктів, оскільки зробити це швидко — достатньо складно з точки зору ІТ процесів. І звісно, як і кожен в нашій країні ми відразу активно включилися у допомогу. І хоч 2 млн грн це порівняно невелика сума для бізнесу, втім ми намагаємося допомагати системно»

За словами Country Manager Admitad Україна, у наступному році компанія націлена зосередитися над роботою у рамках ресоціалізації ветеранів шляхом їхньої зайнятості у цивільному житті, а саме створенні ефективної освітньої програми з партнерського маркетингу. Така ініціатива має допомогти у перекваліфікації ветеранів та можливості освоєння знань у новій сфері для подальшої роботи в ній. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: