fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Підписано указ, що спрямований на боротьбу з незаконним обігом деревини

09/ 07/ 2019
  Вітаємо підписання Президентом України Володимиром Зеленським Указу «Про додаткові заходи щодо раціонального використання лісових ресурсів та удосконалення системи управління лісовою галуззю», що спрямований на боротьбу з незаконним обігом деревини. Як зазначено на офіційному сайті, Указ зобовязує до 1 листопада 2019 року перейти на централізований електронний облік деревини підприємства, що входять до сфери управління Міністерства оборони України. Крім того, указ Президента передбачає відповідне доручення щодо активізації використання системи електронного обліку деревини лісокористувачами комунальної форми власності. До того ж, запропоновано встановити кримінальну та адміністративну відповідальність щодо обігу деревини без внесення відомостей до Єдиної державної системи електронного обліку деревини. Указ містить відповідне доручення Уряду. Європейська Бізнес Асоціація поділяє позицію Офісу Президента щодо необхідності запровадження загальнодержавної системи електронного обліку деревини, обов’язкової для введення всіма постійними лісокористувачами для подолання проблеми незаконних рубок. Це один з пріоритетів Комітету деревообробної та меблевої галузі Асоціації. Чекаємо на офіційну публікацію відповідного Указу.

Вітаємо підписання Президентом України Володимиром Зеленським Указу «Про додаткові заходи щодо раціонального використання лісових ресурсів та удосконалення системи управління лісовою галуззю», що спрямований на боротьбу з незаконним обігом деревини.

Як зазначено на офіційному сайті, Указ зобов’язує до 1 листопада 2019 року перейти на централізований електронний облік деревини підприємства, що входять до сфери управління Міністерства оборони України.

Крім того, указ Президента передбачає відповідне доручення щодо активізації використання системи електронного обліку деревини лісокористувачами комунальної форми власності.

До того ж, запропоновано встановити кримінальну та адміністративну відповідальність щодо обігу деревини без внесення відомостей до Єдиної державної системи електронного обліку деревини. Указ містить відповідне доручення Уряду.

Європейська Бізнес Асоціація поділяє позицію Офісу Президента щодо необхідності запровадження загальнодержавної системи електронного обліку деревини, обов’язкової для введення всіма постійними лісокористувачами для подолання проблеми незаконних рубок. Це один з пріоритетів Комітету деревообробної та меблевої галузі Асоціації.

Чекаємо на офіційну публікацію відповідного Указу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: