fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Підписання Грантової угоди з Україною: Надання обладнання для сприяння екстреному відновленню та державно-приватному партнерству

22/ 03/ 2024
  19 лютого 2024 року Японське агентство міжнародного співробітництва (Japan International Cooperation Agency-JICA) підписало грантову угоду з урядом України про надання грантової допомоги у розмірі до 15 800 млн ієн для Програми екстреного відновлення (Фаза 3). JICA надає підтримку українському народу, який змушений жити у важких умовах через російське вторгнення, включаючи грантову допомогу для першого та другого етапів цієї програми, угоди щодо якої були підписані 9 березня (22 440 мільйонів єн). та 14 квітня (53 072 млн ієн) 2023 року відповідно. Ця програма надасть додаткову підтримку для задоволення потреб України в екстреному відновленні. Закуповуючи обладнання, необхідне для екстреного відновлення у секторах енергетики, транспорту, гуманітарної протимінної діяльності та державно-приватного партнерства, програма прагне сприяти не лише екстреному відновленню, а й економічному відновленню в Україні.  Таким чином, програма сприятиме досягненню Цілей Сталого Розвитку/ Sustainable Development Goals-SDG  7 (Доступна та чиста енергія/Affordable and clean energy), 11 (Стійкі міста та спільноти/Sustainable cities and communities) та 16 (Світ, справедливість та сильні інститути/ Peace, justice and strong institutions).  Подробиці проекту наведено нижче.  Країна Україна Назва проєкту Програма екстреного відновлення (Фаза 3) Programme for Emergency Recovery (Phase 3) Максимальний розмір гранту 15 800 млн. Ієн Запланований період реалізації 24 місяці, включно з тендерним періодом (може змінюватися в залежності від безпекової ситуації в Україні) Виконавче Агентство (Executing agency) Міністерство з питань громад, територій та розвитку інфраструктури України, Держагентство з питань відновлення, Міненерго України, Державна служба України з надзвичайних ситуацій, МОЗ України, муніципалітети та ін. Цільовий регіон Всі Конкретні деталі проєкту (попередньо) 1. Закупівля обладнання. Обладнання для: енергетичних послуг, транспортних послуг, гуманітарного розмінування, телемедицини та послуг психічної реабілітації, тощо. 2. Консалтингові послуги. Детальна проєктувальна робота, допомога у проведенні тендерів, нагляд за будівництвом та закупівлями, технічний посібник з експлуатації та технічного обслуговування розроблюваних обєктів та обладнання, тощо. Повязані посилання: Signing of Grant Agreement with Ukraine: Provision of Equipment for Emergency Recovery Signing of Grant Agreement with Ukraine: Provision of equipment for emergency recovery (phase 2) Джерело: https://www.jica.go.jp/english/information/press/2023/20240219_10.html Переклад: компанія ЛІКОНД

19 лютого 2024 року Японське агентство міжнародного співробітництва (Japan International Cooperation Agency-JICA) підписало грантову угоду з урядом України про надання грантової допомоги у розмірі до 15 800 млн ієн для Програми екстреного відновлення (Фаза 3).

JICA надає підтримку українському народу, який змушений жити у важких умовах через російське вторгнення, включаючи грантову допомогу для першого та другого етапів цієї програми, угоди щодо якої були підписані 9 березня (22 440 мільйонів єн). та 14 квітня (53 072 млн ієн) 2023 року відповідно.

Ця програма надасть додаткову підтримку для задоволення потреб України в екстреному відновленні. Закуповуючи обладнання, необхідне для екстреного відновлення у секторах енергетики, транспорту, гуманітарної протимінної діяльності та державно-приватного партнерства, програма прагне сприяти не лише екстреному відновленню, а й економічному відновленню в Україні. 

Таким чином, програма сприятиме досягненню Цілей Сталого Розвитку/ Sustainable Development Goals-SDG 

7 (Доступна та чиста енергія/Affordable and clean energy), 11 (Стійкі міста та спільноти/Sustainable cities and communities) та 16 (Світ, справедливість та сильні інститути/ Peace, justice and strong institutions). 

Подробиці проекту наведено нижче. 

Країна

Україна

Назва проєкту

Програма екстреного відновлення (Фаза 3)

Programme for Emergency Recovery (Phase 3)

Максимальний розмір гранту

15 800 млн. Ієн

Запланований період реалізації

24 місяці, включно з тендерним періодом (може змінюватися в залежності від безпекової ситуації в Україні)

Виконавче Агентство

(Executing agency)

Міністерство з питань громад, територій та розвитку інфраструктури України, Держагентство з питань відновлення, Міненерго України, Державна служба України з надзвичайних ситуацій, МОЗ України, муніципалітети та ін.

Цільовий регіон

Всі

Конкретні деталі проєкту (попередньо)

1. Закупівля обладнання.

Обладнання для: енергетичних послуг, транспортних послуг, гуманітарного розмінування, телемедицини та послуг психічної реабілітації, тощо.

2. Консалтингові послуги.

Детальна проєктувальна робота, допомога у проведенні тендерів, нагляд за будівництвом та закупівлями, технічний посібник з експлуатації та технічного обслуговування розроблюваних об’єктів та обладнання, тощо.

Пов’язані посилання:

Signing of Grant Agreement with Ukraine: Provision of Equipment for Emergency Recovery

Signing of Grant Agreement with Ukraine: Provision of equipment for emergency recovery (phase 2)

Джерело: https://www.jica.go.jp/english/information/press/2023/20240219_10.html

Переклад: компанія ЛІКОНД

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: