fbpx

Підготовка до сезону завершена на річковому терміналі Вільногірського елеватора компанії G.R. Agro

11/ 06/ 2021
  На терміналі з перевалки зернових і олійних культур з автомобільного на водний транспорт завершується підготовчий етап до початку нового сезону. Термінал розташований в с. Бородаївка, Верхньодніпровського району, Дніпропетровської області, його запустили в експлуатацію 01.07.2020 року.  Він повністю механізований і автоматизований. Номінальна потужність перевалки 350 тонн/год, норма навантаження на водний транспорт 1000-1500 тонн/добу.  Глибина в зоні навантаження: 3,8-4,2 м. Довжина причалу: 120 м. Цього року підприємство ввели в єдину систему обліку та контролю якості зерна мережі елеваторів компанії G.R. Agro. У новому сезоні компанія надасть єдиний сервіс - Елеватор Вільногірськ - перевезення зерна автомобілями-зерновозами парку «G.R.  Cargo »- перевалка на водний транспорт - фрахт за конкурентною ставкою». Таким чином група компаній G.R.  Agro удосконалюючи сервіси стане однією з першопрохідців, хто зробить повний сервіс відправки зерна водним транспортом п ланцюжку сухопутний елеватор - зовнішній рейд.

На терміналі з перевалки зернових і олійних культур з автомобільного на водний транспорт завершується підготовчий етап до початку нового сезону.

Термінал розташований в с. Бородаївка, Верхньодніпровського району, Дніпропетровської області, його запустили в експлуатацію 01.07.2020 року.  Він повністю механізований і автоматизований.

Номінальна потужність перевалки 350 тонн/год, норма навантаження на водний транспорт 1000-1500 тонн/добу.  Глибина в зоні навантаження: 3,8-4,2 м. Довжина причалу: 120 м.

Цього року підприємство ввели в єдину систему обліку та контролю якості зерна мережі елеваторів компанії G.R. Agro.

У новому сезоні компанія надасть єдиний сервіс – Елеватор Вільногірськ – перевезення зерна автомобілями-зерновозами парку «G.R.  Cargo »- перевалка на водний транспорт – фрахт за конкурентною ставкою».

Таким чином група компаній G.R.  Agro удосконалюючи сервіси стане однією з першопрохідців, хто зробить повний сервіс відправки зерна водним транспортом п ланцюжку сухопутний елеватор – зовнішній рейд.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: