fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Підготовка до сезону завершена на річковому терміналі Вільногірського елеватора компанії G.R. Agro

11/ 06/ 2021
  На терміналі з перевалки зернових і олійних культур з автомобільного на водний транспорт завершується підготовчий етап до початку нового сезону. Термінал розташований в с. Бородаївка, Верхньодніпровського району, Дніпропетровської області, його запустили в експлуатацію 01.07.2020 року.  Він повністю механізований і автоматизований. Номінальна потужність перевалки 350 тонн/год, норма навантаження на водний транспорт 1000-1500 тонн/добу.  Глибина в зоні навантаження: 3,8-4,2 м. Довжина причалу: 120 м. Цього року підприємство ввели в єдину систему обліку та контролю якості зерна мережі елеваторів компанії G.R. Agro. У новому сезоні компанія надасть єдиний сервіс - Елеватор Вільногірськ - перевезення зерна автомобілями-зерновозами парку «G.R.  Cargo »- перевалка на водний транспорт - фрахт за конкурентною ставкою». Таким чином група компаній G.R.  Agro удосконалюючи сервіси стане однією з першопрохідців, хто зробить повний сервіс відправки зерна водним транспортом п ланцюжку сухопутний елеватор - зовнішній рейд.

На терміналі з перевалки зернових і олійних культур з автомобільного на водний транспорт завершується підготовчий етап до початку нового сезону.

Термінал розташований в с. Бородаївка, Верхньодніпровського району, Дніпропетровської області, його запустили в експлуатацію 01.07.2020 року.  Він повністю механізований і автоматизований.

Номінальна потужність перевалки 350 тонн/год, норма навантаження на водний транспорт 1000-1500 тонн/добу.  Глибина в зоні навантаження: 3,8-4,2 м. Довжина причалу: 120 м.

Цього року підприємство ввели в єдину систему обліку та контролю якості зерна мережі елеваторів компанії G.R. Agro.

У новому сезоні компанія надасть єдиний сервіс – Елеватор Вільногірськ – перевезення зерна автомобілями-зерновозами парку «G.R.  Cargo »- перевалка на водний транспорт – фрахт за конкурентною ставкою».

Таким чином група компаній G.R.  Agro удосконалюючи сервіси стане однією з першопрохідців, хто зробить повний сервіс відправки зерна водним транспортом п ланцюжку сухопутний елеватор – зовнішній рейд.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: