fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Під час Всесвітнього економічного форуму ДТЕК проводить круглий стіл на підтримку «Європейської зеленої угоди»

22/ 01/ 2020
  23 січня під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі ДТЕК проводить круглий стіл «Європейська зелена угода – який внесок може зробити енергетичний сектор України?». «Європейська зелена угода» (Green Deal), яку було прийнято Єврокомісією 11 грудня 2019 року, покликана змінити існуючу економічну модель заради збереження довкілля. Одне із пріоритетних завдань цієї угоди – досягнення вуглецевої нейтральності до 2050 року. «Сьогодні про Україну багато говорять в світі. Ми хочемо і можемо розповісти світу власні історії успіхів, які побудовані на європейських цінностях та є прикладами відповідального ведення бізнесу. Мета нашого круглого столу – із європейськими партнерами обговорити внесок та можливості енергореформи України для синхронізації із Green Deal», – зазначив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко. Україна через збільшення в енергобалансі частки відновлюваної енергії для заміщення інших генеруючих потужностей, розвиток відповідального споживання та побудову клієнтоорієнтованої енергетики може зробити значний внесок у досягнення цілей Green Deal. 2020 року Всесвітній економічний форум у Давосі збере лідерів з усього світу на ювілейну 50 зустріч. ДТЕК став єдиною енергетичною компанією, що представляє українській бізнес-сектор на форумі.

23 січня під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі ДТЕК проводить круглий стіл «Європейська зелена угода – який внесок може зробити енергетичний сектор України?». «Європейська зелена угода» (Green Deal), яку було прийнято Єврокомісією 11 грудня 2019 року, покликана змінити існуючу економічну модель заради збереження довкілля. Одне із пріоритетних завдань цієї угоди – досягнення вуглецевої нейтральності до 2050 року.

Під час Всесвітнього економічного форуму ДТЕК проводить круглий стіл на підтримку «Європейської зеленої угоди»

«Сьогодні про Україну багато говорять в світі. Ми хочемо і можемо розповісти світу власні історії успіхів, які побудовані на європейських цінностях та є прикладами відповідального ведення бізнесу. Мета нашого круглого столу – із європейськими партнерами обговорити внесок та можливості енергореформи України для синхронізації із Green Deal», – зазначив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко.

Україна через збільшення в енергобалансі частки відновлюваної енергії для заміщення інших генеруючих потужностей, розвиток відповідального споживання та побудову клієнтоорієнтованої енергетики може зробити значний внесок у досягнення цілей Green Deal.

2020 року Всесвітній економічний форум у Давосі збере лідерів з усього світу на ювілейну 50 зустріч. ДТЕК став єдиною енергетичною компанією, що представляє українській бізнес-сектор на форумі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: