fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Програма розвитку з логістики

дата: 14/06/2021

Що складнішим стає світ логістики, то важливішу роль для бізнесу відіграють досвід і знання провідної логістичної компанії.

Дякуємо Irina Stelmakh за чудову організацію візиту до найбільшого та найпотужнішого в Україні аеропорту – «Бориспіль», який проводився в рамках проведення Програма розвитку з логістики! Окрема подяка представникам ZAMMLER GROUP, зокрема директору департаменту авіаційних та морських перевезень – Andrey Krivorotov за яскраву пізнавальну екскурсію щодо особливостей та основних процесів авіаційних перевезень, професіоналізм, легкість і доступність подачі інформації, а також бажання поділитися власними знаннями та досвідом!

Також в рамках проведення Програма розвитку з логістики відбувся Візит до групи терміналів ТІС, ТОВ ТрансІнвестСервіс (ТІС) – найбільшого приватного стивідорного оператора в Україні. ТрансІнвестСервіс (ТІС) налічує п’ять терміналів: “ТІС-Зерно”, “ТІС-Міндобрива”, “ТІС-Руда”, “ТІС-Вугілля” та “ТІС-КТ”. Компанія “ТІС” володіє всією інфраструктурою терміналів та власною залізничною станцією.

Щиро дякуємо Александр Литвинов та всім представникам TIS та DP World TIS – Pivdennyi за насичену цікаву екскурсію, професіоналізм, бажання поділитися власними знаннями та досвідом, та унікальну можливість побачити ТрансІнвестСервіс (ТІС) на власні очі!

ZAMMLER GROUP, Raben Group Ukraine, Centre for Transport Strategies, Lamarin, Radisson Hotel City Centre Odesa дякуємо за гостинність та приємну співпрацю!

01/

Партнери

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: